0

Street Fighter IV w AppStore

0

street figther IVNa ten dzień czekało wiele graczy i posiadaczy iPhone. W sklepie AppStore pojawiła się w końcu znana i szanowana bijatyka – Street Fighter IV. W AppStore kosztuje ona 7,99 euro.

Street Fighter IV w AppStore miało zadebiutować w marcu, ale firma deweloperska nie przedstawiła konkretnej daty. I fani tego tytułu w końcu się doczekali. Gra w AppStore kosztuje 7,99 euro. Z pewnością wielu użytkowników poczeka, aż cena za ten tytuł spadnie.

Przed rozpoczęciem gry, posiadacz iPhone może poćwiczyć ciosy na specjalnej arenie treningowej, która nazywa się Dojo. Do wyboru jest kilka postaci: Ryu, Ken, Chun-Li, Blanka, M. Bison, Abel, Guile, oraz Dhalsim. Nie zabraknie również trybu multiplayer, który działa dzięki technologii Bluetooth. Link do gry w AppStore znajduję się tutaj.

Warto przypomnieć, że w AppStore pojawiła się też inna nowa gra – N.O.V.A lite.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.