Home Newsy Starsze iPhony w rozliczeniu za nowy model
Starsze iPhony w rozliczeniu za nowy model
0

Starsze iPhony w rozliczeniu za nowy model

0

Wszystkich użytkowników iPhona zapewne zainteresuje informacja jaka wczoraj pojawiła się w sieci.
Zdaniem serwisu 9To5Mac Apple zamierza uruchomić program wymiany poprzednich modeli swojego smartfona na najnowszy produkt.

Przypominamy, iż premiera świeżych urządzeń mobilnych nieoficjalnie spodziewana jest jeszcze tej jesieni. Wielokrotnie w serwisach internetowych padała też data prezentacji sprzętowej, przypadająca na 10 września. Wciąż jednak są to dane niepotwierdzone przez samo Apple.

Według wieści zamieszczonych na stronie 9To5Mac gigant z Cupertino miałby podczas zakupu najnowszego gadżetu przyjmować w rozliczeniu starsze modele iPhona.
Już teraz rzekomo trwają odpowiednie szkolenia pracowników placówek salonów sprzedażowych w USA, przygotowujące ich do tego zabiegu.
Takie działanie ze strony Apple, to też wielki ukłon w stronę konsumenta.
Program miałby ułatwić mu pozbycie się starego urządzenia, wykluczając z tego procederu wszelkiej maści aukcje i żmudne poszukiwanie nabywcy na własną rękę.
Dodatkowo akcja ta jest też sprytnym zabiegiem mającym zachęcić i przekonać właścicieli poprzednich modeli do nabycia nowego sprzętu, a tym samym zwiększenia jego sprzedaży.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *