Stand biurkowy do iPhone’a w ofercie Hama
1

Stand biurkowy do iPhone’a w ofercie Hama

1

Dzięki specjalnemu uchwytowi Hama Alu Stand, użytkownicy iPhone’ów mogą teraz stawiać je na biurkach w pozycji pionowej lub poziomej. W ten wygodny sposób będą na bieżąco kontrolować to, co jest aktualnie wyświetlane na ekranie telefonu.

Srebrny, aluminiowy uchwyt przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które przez kilka godzin dziennie pracują z wykorzystaniem komputera. Stojący obok monitora iPhone będzie informował – bez konieczności sięgania po niego – kto aktualnie dzwoni czy też od kogo otrzymaliśmy SMS-a. Wystarczy krótki rzut oka, aby uzyskać informację na temat połączenia. Systematyczne korzystania z uchwytu Alu Stand sprawi, że użytkownik zawsze będzie wiedział, gdzie znajduje się jego telefon – nawet, jeśli porządek na biurku pozostawia wiele do życzenia.

Wygodny uchwyt Hama Alu Stand został zaprojektowany z myślą o telefonach iPhone 3G. Oferuje użytkownikom funkcję obrotu o 90° – co pozwala na poziome ułożenie telefonu – oraz możliwość pochylenia ekranu o 30°. Dzięki zintegrowanemu przyciskowi uwolnienie iPhone’a z uchwytu trwa tylko chwilę. Do umieszczonego w uchwycie Alu Stand telefonu można podłączyć zestaw słuchawkowy oraz zasilacz.

Sugerowana przez Hama cena uchwytu Alu Stand wynosi 169,90 zł.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko informacji gdzie można go kupić i czy po włożeniu iphone’a do podstawki da sie podlaczyc kabel do synchronizacji.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *