Home Newsy Stabilny i niedrogi uchwyt samochodowy
Stabilny i niedrogi uchwyt samochodowy
0

Stabilny i niedrogi uchwyt samochodowy

0

ART AX-01 to uniwersalny uchwyt samochodowy, dedykowany tabletom o przekątnej od 7 do 10 cali. Z uwagi na możliwość montażu na zagłówku fotela, może okazać się on przydatnym akcesorium zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

Stabilny uchwyt na tablet ma zwiększyć komfort korzystania z urządzenia w trakcie jazdy. Może jednak przełożyć się również na jej bezpieczeństwo.

Uchwyt ART AX-01, dzięki ruchomej ramce, pasuje do urządzeń o wysokości od 10,5 do 20 cm. Ponadto, duża powierzchnia przyssawki sprawia, że uchwyt mocno trzyma się szyby, a trzy ruchome elementy pozwalają na dowolne usytuowanie tabletu. Dzięki temu, kierowca może korzystać z niego równie swobodnie, jak np. z tradycyjnego radia samochodowego.

Przy pomocy szyny i dwóch zacisków można także przymocować tablet na zagłówku fotela. Akcesoria te pokryte są gumą, dzięki czemu mocowanie jest stabilne i nie pozostawia śladów. Takie rozwiązanie powinno zapewnić rozrywkę dla pasażerów, ale może również skutecznie zaabsorbować uwagę najmłodszych i pozwolić na bezproblemowe pokonanie zaplanowanej trasy.

W skład zestawu AX-01 wchodzi ramka na tablet, uchwyt z przystawką oraz szyna mocująca uchwyt do zagłówka. Zestaw objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta i jest dostępny w sklepach na terenie całej Polski za około 40 złotych.

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *