0

Spokogadzet.pl w wersji na iPhone

0

spokogadzet Od początku tego tygodnia serwis spokogadzet.pl z portfolio internetowego Axel Springer Polska dostępny jest w wersji na urządzenia iPhone. To pierwsza witryna wydawcy opracowana specjalnie dla tego modelu telefonu.

Serwis dostosowany jest do możliwości technicznych urządzeń iPhone. Spokogadzet.pl przeglądany na urządzeniach marki Apple charakteryzuje się łatwym dostępem do zawartości witryny, a udostępnione opcje społecznościowe, w tym połączenie z Twitterem, umożliwia wysyłanie tweetów. W przygotowanej wersji mobilnej użytkownik nie musi przewijać zawartości witryny w poziomie, co znacznie ułatwia korzystanie z serwisu. Dla zwolenników klasycznego wyglądu w stopce zamieszczono przełącznik, który umożliwia zmianę oglądanej wersji. Wydawca planuje uruchomienie wkrótce kolejnych serwisów z segmentu komputerowego w wersji dostępnej dla urządzeń iPhone.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *