2

SpeedAlarm w nowej wersji dla iPhone

2

Niespełna 2 tygodnie po premierze SpeedAlarm na iPhone, firma BinarTech opublikowała kolejną wersję aplikacji. Nowy program potrafi pracować w tle. Dzięki temu można normalnie korzystać z telefonu, podczas, gdy SpeedAlarm pilnuje naszego bezpieczeństwa. Aktualizacja umożliwia również jednoczesne korzystanie ze SpeedAlarm i programu do nawigacji.

Do poprawnej obsługi pracy w tle wymagany jest telefon iPhone 3Gs lub iPhone 4 z systemem iOS 4. Na iPhone 3G, ze względu na brak obsługi wielozadaniowości, aplikacja może działać tylko na pełnym ekranie.

Pierwszą wersję SpeedAlarm, w ciągu kilku dni, pobrało ponad 5000 osób. Dzięki temu trafiła na pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych darmowych aplikacji na iPhone.

W czasie jazdy, program ostrzega o patrolach policji i wypadkach, które zgłosili inni kierowcy oraz o wszystkich fotoradarach stacjonarnych. Sam użytkownik, także może zgłaszać utrudnienia zauważone na drodze. Ze SpeedAlarm korzysta już ponad 65000 kierowców w Polsce.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *