Home Newsy Smartwatch od IWC
Smartwatch od IWC

Smartwatch od IWC

0


Rosnąca popularność inteligentnych zegarków nie uszła uwadze perfekcjonistów, którzy w szwajcarskim zagłębiu imają się sztuki zegarmistrzowskiej od lat. Coraz więcej manufaktur chce posiadać w swoim portfolio model, który połączy to co klasyczne z duchem obecnych czasów. W ślad za tym trendem poszła już marka TAG Heuer pracując nad własną interpretacją smartwatcha oraz Mountblanc oferując smart opaskę e-Strap do zegarka mechanicznego
.

Przysza kolej na inną manufakturę, która od dziesiątek lat słynie z produkcji luksusowych czasomierzy z lotniczym charakterem. IWC Schauffhausen, bo o niej mowa przygotowuje się do premiery własnej odpowiedzi na obecnie modny, technologiczny szał. Wiadomo już jednak, iż nie będzie to produkt w pełni elektroniczny, a stanowiący połączenie mechanizmu precyzyjnego z modułem pozwalajcym na łączenie się z laptopem, tabletem, czy smartfonem.

IWC Connect wbudowane będzie w opaskę na zegarek (w pierwszej fazie dostosowywane będą modele Big Pilots Watch). Poza tym szczegółem nic odnośnie funkcjonalności nie wiadomo.

Źrórdło: Cult of Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)