Słuchawki Denon AH-NC732 z aktywną redukcją szumu dla iPod’a

0

denon-sluchawki-ahnc732-01-490

W sprzedaży pojawiły się właśnie nowe audiofilskie słuchawki firmy Denon, przeznaczone dla bardzo wymagających użytkowników przenośnej muzyki. Niezwykle zaawansowane słuchawki nauszne Denon AH-NC732 mogą się pochwalić aktywną redukcją szumu na poziomie 99%, ergonomiczną budową ułatwiającą przenoszenie sprzętu w torbie, oraz pełną współpracą z odtwarzaczami firmy Apple.


Denon, to producent audiofilskiego sprzętu Hi-Fi. Znany jest z produkcji głośników, słuchawek, sprzętu muzycznego, czy kin domowych. Na rynek właśnie wszedł kolejny produkt – zaawansowane słuchawki AH-NC732, które wyposażone zostały w specjalny, aktywny układ redukcji szumu, który posiada dodatkowe zasilanie.

DSC_0819

– Funkcja aktywnej likwidacji szumów niweluje zewnętrzne szumy o blisko 99%
– Niskie zużycie energii pozwala na ciągłą pracę przez ponad 40 godzin (1 bateria AAA)
– Możliwość pracy z wyłączoną funkcją aktywnej likwidacji szumów
– Optymalizator akustyczny, by osiągnąć idealną charakterystykę brzmienia
– Duży (?40mm), wydajny głośnik
– Składana kompaktowa konstrukcja o niewielkiej wadze 146 gramów ułatwia przechowywanie
– Wkładki łączące komfortowo przylegajacy do ucha uretan i wysokiej klasy skórę proteinową
– Wymienne kable (0.7m, 1.5m)
– Aluminiowa osłona złącza
– Kompaktowe etui

DSC_0820

Zaprojektowane aby cieszyć się komfortem w prywatnej przestrzeni odsłuchowej, słuchawki te zostały wyposażone w nowo zaprojektowany obwód aktywnej redukcji szumu, który umożliwia redukcję zewnętrznego hałasu nawet do 99%, cały czas oferując najwyższą jakość dźwięku, charakterystyczną dla marki DENON. Wszystkie elementy nowych słuchawek z redukcją szumu AH-NC732 zaprojektowane zostały aby dostarczać miłośnikom muzyki wyjątkowego komfortu i jakości odsłuchu niezależnie od warunków panujących wokół. Dodatkowo oprócz niezwykłej ciszy panującej dzięki zaawansowanemu układowi redukcji szumu, AH-NC732 wyposażone są w ergonomicznie zaprojektowane nauszniki wykonane z miękkiej uratenowej pianki pokrytej skórzaną wyściółką, komfortowo dopasowujące się do ciała i dodatkowo izolujące od hałasu.

DSC_0821

Układ aktywnej redukcji szumów zasilany jest z dodatkowego źródła zasilania, jakim jest jedna bateria AAA, której niestety nie znajdziemy w komplecie. Baterię montuje się w prawą słuchawkę. Wystarczy odpiąć ukrytą zawleczkę. Na tym samym nauszniku znajduje się także przycisk uruchamiający układ.

DSC_0822

Model AH-NC732 to oferta dla miłośników muzyki, którzy lubią ją mieć zawsze przy sobie i nie akceptują kompromisu, jeśli chodzi o jakości dźwięku odbieranego w różnych warunkach. Nowe słuchawki są w pełni przenośne, na co pozwala ich niska waga (160g łącznie z kablem) i składana konstrukcja. Komfort długotrwałego słuchania bez zmęczenia zapewniają ergonomicznie zaprojektowane nauszniki, wykonane z miękkiej pianki pokrytej skórzaną wyściółką, dopasowujące się do ciała i dodatkowo izolujące od hałasu. Dużą zaletą słuchawek jest także możliwość pracy na bateriach do około 40 godzin.

Dostępny w kolorach czarnym i srebrnym model AH-NC732 dołączył do słuchawek dousznych AH-NC600 – także wyposażonych w funkcję aktywnej redukcji szumu. Oba modele są pierwszymi słuchawkami firmy Denon, które są w pełni kompatybilne z Apple iPhone bez konieczności używania dodatkowych przejściówek. Pozostałymi dołączonymi akcesoriami są podwójna złączka samolotowa, 3,5 mm stereofoniczna przejściówka oraz przewody o długości 0,7m i 1,5m. W komplecie otrzymamy również futerał na słuchawki i akcesoria.

Za te niezwykłe słuchawki należy zapłacić 999 złotych. Czy to dużo? Jakość odgrywanego dźwięku jest naprawdę świetna. I nie mówię tutaj o muzyce odgrywanej przez iPod’a, choć ta też całkiem przyjemnie brzmi, szczególnie po uruchomieniu aktywnej redukcji. Jakość słuchawek jest odczuwalna szczególnie w momencie uruchomienia jakiegoś filmu na DVD. Cieszą także wszelkiego rodzaju dodatki, które wchodzą w skład zestawu.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *