Home Newsy Słuchawki AirPods odniosły sukces sprzedażowy
Słuchawki AirPods odniosły sukces sprzedażowy
0

Słuchawki AirPods odniosły sukces sprzedażowy

0

Mimo, że słuchawki AirPods zostały zaprezentowane we wrześniu tego roku, a na półkach sklepowych pojawiły się z wielkim opóźnieniem, to wciąż wiele osób czeka na możliwość ich zakupu lub dostawę pod wskazany adres.

Opóźnienia w debiucie akcesorium to jak się okazuje nie jedyny jego problem. Kolejnym jest dość mocno ograniczona ilość w sprzedaży. Osoby, które zdecydowały się na zakup AirPods w chwilę po ich pojawieniu się w ofercie zmuszone są czekać na realizację zamówienia do stycznia. Obecnie zaś czas finalizacji transakcji zawartej dziś datowany jest na luty przyszłego roku.

Tim Cook w wywiadzie jakiego udzielił telewizji CNBC przyznał, że okres świąteczny był dla Apple bardzo dobry, a słuchawki AirPods wyprzedały się na pniu. Firma zapewnia też, że gadżet produkowany jest najszybciej jak to tylko możliwe by zaspokoić popyt.

Co ciekawe słuchawki obecnie dostępne są tylko w wybranych salonach Apple Store między innymi w dwóch sklepach w Nowym Jorku, a także jednym w Kanadzie i Niemczech. Wielu pośredników sprzedażowych dotąd jeszcze nie otrzymało swoich egzemplarzy.

Źródło: MacRumors

 

Słuchawki AirPods odniosły sukces sprzedażowy

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *