0

Śledzik niedługo z aplikacją na iPhone

0
Śledzik w iPhone Dzisiaj twórcy serwisu mikroblogowego Śledzik.pl uruchomili wersję mobilną tego portalu. Jednak już niedługo ma się pojawić wersja Śledzika na iPhone.

Użytkownicy Nasza-klasa.pl mogą już korzystać z mikrobloga serwisu za pośrednictwem telefonów komórkowych. NK udostępnia wersję Lajt Śledzika, która umożliwia mobilne posługiwanie się najważniejszymi opcjami popularnego narzędzia serwisu. Niebawem premierę będzie miała także wersja Java Śledzika oraz aplikacja na iPhone’a.

Urządzenia mobilne (np. telefony komórkowe) coraz chętniej używane są w Polsce do eksplorowania zasobów Internetu. Już prawie 20% rodzimych Internautów korzysta z mobilnego dostępu do sieci, a ponad połowa z nich czyni to niemal codziennie.

Niebawem do użytku zostanie oddana wersja Java i aplikacja na iPhone’a. Planowane jest poszerzenie tych funkcjonalności o możliwości geolokalizacji. Rozpoczęły się także prace nad następnymi produktami mobilnymi, których premiera przewidziana jest na drugi i trzeci kwartał 2010.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *