Śledź gazetki i kupuj taniej!
Śledź gazetki i kupuj taniej!
0

Śledź gazetki i kupuj taniej!

0

Wszyscy uwielbiamy zakupy i poszukiwanie promocji. Jednocześnie jednak często obawiamy się, że kolejna wędrówka po sklepach doprowadzi do znacznego uszczuplenia domowego budżetu.

Na szczęście, istnieją sposoby na to, by kupować taniej bez rezygnowania ze swoich potrzeb i planów. Wystarczy, że na zakupy zabierzesz swój telefon.

Telefon towarzyszy ci każdego dnia

W dzisiejszych czasach większość z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Zazwyczaj jednak nie patrzymy na to urządzenie jako na coś, co mogłoby pomóc nam w robieniu zakupów. Czasem jedynie wykorzystujemy notatki, by sporządzić listę najważniejszych produktów, o których nie chcielibyśmy zapomnieć. Tymczasem telefon może pomagać nam w śledzeniu promocji, przeglądaniu ofert i byciu na bieżąco. Przekonało się o tym już wiele tysięcy Polaków. Wszystko czego potrzebujemy, by móc wykorzystywać go w ten sposób to odpowiednia aplikacja.

 

Blix – aplikacja, którą warto mieć

Wszyscy doskonale wiemy, że zakupy warto robić z gazetkami promocyjnymi sklepów. Dzięki temu na bieżąco zwracamy bowiem uwagę na okazje i udaje się nam sporo zaoszczędzić lub znaleźć dla siebie ciekawe propozycje. Niestety, wędrówki po sklepach z kilkoma gazetami nie należą do najbardziej komfortowych. Właśnie dlatego powstał Blix. To wyjątkowa aplikacja, która pozwala śledzić promocje i zawsze być na bieżąco. Znajdziesz ją pod adresem blix.pl.

 

Gazetki promocyjne zawsze w zasięgu ręki

Niezależnie od tego jakie sklepy lubisz odwiedzać możesz mieć pewność, że ich gazetki dostępne będą w aplikacji. Blix umożliwia bowiem przeglądanie gazetek najpopularniejszych dyskontów, super i hipermarketów, sieciowych sklepów z odzieżą a nawet sklepów budowlanych. Słowem, sprawdzi się w każdej sytuacji – niezależnie od tego, na jakie zakupy się wybierasz. Co więcej, sklepy, które odwiedzasz często mogą zostać przez ciebie dodane do ulubionych, dzięki czemu zawsze otrzymasz powiadomienie o nowej gazetce.

 

Szukaj promocji

Jesteś miłośnikiem polowania na promocje? Bardzo chętnie sprawdzasz, czy sklep, obok którego przechodzisz nie ma aktualnie ciekawych, promocyjnych propozycji? W takim razie doskonale się składa. Blix posiada bowiem wyszukiwarkę promocji, dzięki której nie ominie cię żadna korzystna cena.

 

Twórz listy zakupowe

Każdy, kto regularnie robi zakupy doskonale wie, jak ważne jest sporządzanie listy zakupów i trzymanie się pozycji, które się na niej znajdują. To najprostsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy nie tylko sporo zaoszczędzić, ale również robić zakupy znacznie szybciej. Z pewnością więc ucieszy cię fakt, że w aplikacji Blix znajdziesz możliwość tworzenia własnych list zakupów w sposób bardzo intuicyjny i wygodny. To znacznie bardziej praktyczne rozwiązanie niż spisywanie zakupów na kartkach, które zazwyczaj gubią się nam właśnie wtedy, gdy ich potrzebujemy,

Podsumowując, większość z nas i tak każdego dnia zabiera ze sobą telefon na zakupy. Zazwyczaj jednak nie wykorzystujemy go po to, by kupować szybciej i taniej. Warto to zmienić. Dzięki aplikacji Blix możesz bowiem nie tylko sporo zaoszczędzić, ale również sprawić, że zakupy staną się znacznie przyjemniejsze.

Artykuł partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *