0

Skórzany futerał Hama Delicate do odtwarzacza iPod nano 5G

0

Hama_Delicate_futera_MP3_foto Hama, dostawca akcesoriów dla elektroniki, wprowadził do oferty skórzany futerał serii Delicate do odtwarzacza iPod nano 5G. Czarna, dobrej jakości skóra ochroni cenne urządzenie przed kurzem oraz zadrapaniami i innymi rodzajami uszkodzeń.

Futerał Hama Delicate wyposażony został w wygodne, magnetyczne zapięcie. Zapewnia bezpośredni dostęp do elementów sterowania. Podłączenie zestawu słuchawkowego i przewodu do ładowania odbywa się bez konieczności otwarcia futerału Hama Delicate.

Skórzany futerał Hama Delicate przyda się m.in. ze względu na dbałość o zachowanie dobrego wyglądu obudowy iPod nano 5G, która tym razem została wykonana z polerowanego aluminium. Najnowsza, piąta generacja iPod nano dysponuje ponadto większym – w porównaniu z poprzednią edycją nano – wyświetlaczem. Wiąże się to z koniecznością dodatkowej ochrony szklanej powierzchni ekranu, która jest wrażliwa na zarysowania. Dobrego zabezpieczenia wymaga również zupełna nowość w odtwarzaczach nano: umieszczona na tylnej ściance kamera VGA.

Sugerowana cena detaliczna futerału Hama Delicate na polskim rynku wynosi 49,90 zł.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *