0

Sketch Nation Shooter już w App Store! [polskie wideo]

0

sketch_nation_shooter W grudniu zeszłego roku, pisałem Wam o bardzo ciekawym projekcie który zakładał możliwość rysowania własnych gier na iPhonie. Temat trochę przycichł, my zapomnieliśmy o całej sprawie. Tym czasem jednak, aplikacja trafiła już do App Store! Mamy dla Was niezły filmik z pokazem możliwości Sketch Nation Shooter!

Za przypomnienie tego tematu, dziękujemy ekipie BoruskTV. Wasz filmik po raz kolejny natchnął nas do działania. Kto wie, może urodzi się coś bardzo ciekawego z naszej współpracy? Czas pokaże. O samej aplikacji kilka miesięcy pisaliśmy tymi słowy:

Póki co, aplikacja zdobyła pierwsze miejsce w konkursie AppsFire AppStar Awards na najlepszą nieopublikowaną na iPhonie aplikację. Kapituła składająca się z 20 sędziów niemal jednogłośnie przyznała Sketch Nation główną nagrodę. Zgodnie z oficjalnym kanałem na Twitterze, Sketch Nation powinien został ?zgłoszony? do App Store w lutym przyszłego roku.

Jak produkt Engineous Games prezentuje się teraz? Zapraszam do obejrzenia poniższego materiału filmowego. Tak wyczerpujących informacji o tej aplikacji nie znajdziecie nigdzie indziej. Dodam tylko, że Sketch Nation Shooter kosztuje niecałego dolara. Do kupienia w App Store!

Wpis z Applemania.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *