0

Skanuj kody z Allegro

0

Platforma Allegro.pl wychodzi poza Internet. Dzięki nowej aplikacji na telefony komórkowe korzystanie z mobilnej wersji serwisu będzie jeszcze łatwiejsze. Dzięki skanowaniu kodów kreskowych Użytkownik odnajdzie oferty przedmiotów jakich poszukuje.
Nowa funkcjonalność została przygotowana dla iPhone’a 3GS i 4 oraz telefonów z systemem Android. Pozwala w prosty sposób wyszukiwać oferty sprzedaży przedmiotów. Wystarczy, że Użytkownik zeskanuje kod kreskowy z opakowania. W tym celu program wykorzystuje aparat fotograficzny w telefonie.

Już po chwili na wyświetlaczu pojawi się lista ofert sprzdaży przedmiotu w platformie Allegro.

– Dzięki tej funkcjonalności Kupujący w łatwy i szybki sposób porówna cenę towaru w sklepie i na Allegro – mówi Marcin Michalski z zespołu Rozwiązania mobilne Grupy Allegro. – Jak pokazują światowe wzorce rozwiązania mobilne są przyszłością e-handlu.

Do pełnego funkcjonowania programu w telefonie niezbędne jest zainstalowanie aplikacji mobilnej. Pobranie jej jest możliwe w Centrum usług mobilnych Allegro.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *