17

SIMLOCK z każdego iPhone 3G i 3GS z ORANGE z softem 3.1.3 i iOS4.0 w nowej cenie!

17

wiosna

Ogłaszamy wiosenną promocję! Każdy użytkownik, który zarejestruje się na naszym forum, będzie mógł skorzystać z wiosennej promocji na zdjęcie blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 3G oraz 3G zablokowanego na sieć Orange w POLSCE lub FRANCJI! Jest to usługa zdalna, umożliwiająca permanentne pozbycie się blokady SIMLOCK z telefonu iPhone niezależnie od wersji oprogramowania w nim zawartym. Obsługiwana jest również wersja 3.1.3 i iOS4.0. SIMLOCK nie powróci już nigdy! Tylko teraz! Promocyjna cena na usługę to jedynie 170 złotych!

Serwis AppleMobile.pl wprowadza do stałej oferty możliwość permanentnego zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 3G oraz iPhone 3GS, zakupionego w polskiej sieci Orange. Nie istotna jest wersja oprogramowania, oraz wersja modemu. Blokada SIMLOCK zdejmowana jest bezpośrednio na serwerze Apple, klient wystarczy, że podłączy telefon do iTunes, a ten po odtworzeniu oprogramowania od razu zdejmie blokadę SIMLOCK. Bez potrzeby wykonywania Jailbreak, bez uciążliwych kart TURBO SIM, bez obaw, że z każdą następną aktualizacją firmware, iPhone ponownie będzie nie do użytku.

Zdjęcie blokady SIMLOCK tą metodą jest w pełni bezpieczne. Nie wgrywasz żadnych nieautoryzowanych programów, nie musisz ingerować w części mechaniczne urządzenia, nie musisz nawet wysyłać do nas urządzenia, aby wykonać usługę zdjęcia blokady SIMLOCK.

Jak to działa?

Przez nasz formularz dostępny w dziale SERWIS zlecasz nam wykonanie usługi – SIMLOCK iPhone ORANGE. Przesyłamy do Ciebie numer konta. Po wpłacie na konto wysyłamy zlecenie wykonania usługi zdjęcia blokady SIMLOCK na twoim urządzeniu. Opcja ta jest w pełni autoryzowana, blokada jest zdejmowana na poziomie serwera Apple, który zarządza blokadami SIMLOCK. Po wpłacie pieniążków czekasz maksymalnie 4 dni robocze (średni czas realizacji 48h) na wykonanie usługi. Kiedy na serwerze zostanie zapisany rekord dotyczący odblokowania Twojego telefonu, wysyłamy do Ciebie potwierdzenie. Następnie wykonujesz odtworzenie oprogramowania w iTunes z wsadzoną dowolną aktywną, używaną kartą SIM z sieci ORANGE PL. Po chwili na ekranie iTunes pojawi się poniższy komunikat.

era_simlocka

Telefon jest bez blokady. Można korzystać z niego z dowolnej karty SIM, dowolnego operatora na świecie po wciśnięciu przycisku Continue.

Dla kogo ta usługa?

Usługa możliwa jest do zrealizowania jedynie na telefonach pochodzących od polskiego operatora Orange. Telefony z innych krajów/sieci nie są możliwe do odblokowania. Zdjęcie blokady tą metodą jest 100% skuteczna, 100% bezpieczna i 100% pewna. Działa na każdym modelu iPhone’a zakupionym w Orange, nie zależnie od tego w jakiej ofercie telefon został nabyty, czy posiadamy do niego rachunek, oraz jaką posiada wersję oprogramowania. Odblokowany będzie każdy iPhone z Orange

Czy możecie wykonać usługę za mnie?

Oczywiście! Co prawda nie ma potrzeby dostarczania telefonu do nas. Wystarczy, że w składanym zamówieniu podacie numer IMEI waszego urządzenia – tego, który ma być odblokowany na serwerze. Jeżeli nie czujecie się na siłach, prosimy o kontakt. W dziale SERWIS pobierając naszą aktualną ofertę, znajdziecie adres siedziby firmy do której należy dostarczyć telefon. Przyjmujemy także zlecenia wysyłkowe.

Ile to kosztuje?

Koszt całej operacji to 200 złotych netto. Wystawiamy faktury VAT.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy zarejestrować się na naszym forum! W tytule zlecenia proszę dodatkowo dopisać swój pseudonim z forum. Cena promocyjna, to jedyne 170 złotych netto! Wystawiamy FVAT!

 

Dla jakich modeli iPhone to działa?

Nie ma znaczenia jaki model iPhone’a posiadamy. Blokada zostanie zdjęta z modelu iPhone 3G oraz iPhone 3GS.

Czy to się opłaca?

Sieć Orange  zdejmuje blokadę SIMLOCK wszystkim klientom indywidualnym za kwotę 77 złotych z VAT. Aby skorzystać z tej oferty, nasz telefon iPhone nie może być zakupiony w ofercie dla biznesu. Prócz tego musimy posiadać rachunek z Orange. Jeżeli nie posiadamy rachunku, lub nasz telefon został zakupiony w ofercie dla firm, a nie dla klienta biznesowego, to operator będzie chciał od nas zapłaty w kwocie 500 złotych + podatek VAT! Nas nie interesuje z jakiej oferty skorzystałeś biorąc telefon, ani czy masz na niego rachunek. Ściągniemy blokadę SIMLOCK z każdego iPhone z blokadą na polską sieć ORANGE!

 

 

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.