2

SIMLOCK z 3GS z nowym bootromem na sofcie 3.1.3

2

Zrzut_ekranu_2010-05-03_godz._12._20.45

Pytanie jest zasadnicze. Czy można zainstalować Custome Firmware 3.1.3 na telefonie iPhone 3GS działającym na OS 3.1.2, którego wyposażono w nowy bootrom, a następnie wprowadzić go w tryb Jailbreak programem Spirit i zdjąć blokadę SIMLOCK przez ultraSn0w? Dzięki takiemu zabiegowi zysujemy w pełni złamanego iPhona 3GS z nowym bootromem, który nie wymaga aktywacji po każdym wyłączeniu przez aplkację BlackRa1n.


Niestety mój iPhone 3GS ma jeszcze stary bootrom, a do tego fabrycznie nie posiada SIMLOCKa i ma wgrane nowe oprogramowanie 4.0. które aktualizuje także baseband. Nie jestem więc w stanie sprawdzić mojego przypuszczenia. W teorii powinno to jednak działać. Czy jest ktoś, to mógłby to sprawdzić?

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. Tak ja tak zrobilem jak napisales
    simlocka niema ale iphone ma tylko siec macierzysta a innej nie chce zlapac i nie wiem dlaczego.

  2. [quote name=”Norbas”]Tak ja tak zrobilem jak napisales
    simlocka niema ale iphone ma tylko siec macierzysta ale po wlozeniu karty innego operatora nie ma sieci i nie wiem dlaczego.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *