Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie ShareBoard – interaktywna tablica dla produktów Apple
ShareBoard – interaktywna tablica dla produktów Apple

ShareBoard – interaktywna tablica dla produktów Apple

1

Aplikacja ShareBoard umożliwia komunikację między iPhonem i iPad-em, narzędzie pozwala na swobodne tworzenie, współpracę i zabawę przy użyciu łącza Wi-Fi lub Bluetooth.

Sid-On, producent aplikacji dla dzieci, ogłosił premierę Share Board na iPhone’a, iPad-a i iPod-a Touch. Share Board to nowy poziom interaktywnej tablicy, dający użytkownikowi nieskończone możliwości tworzenia, współpracy, dzielenia się informacjami a nawet zabawy w czasie rzeczywistym.

Share Board pozwala komunikować się przez Bluetooth lub Wi-Fi aż czterem osobom, przed którymi otwiera się możliwość tworzenia, aktualizowania, rysowania i dzielenia się obrazami albo po prostu wspólnej zabawy – przy jednoczesnej kompatybilności z iPhone?em, iPod-em Touch oraz iPad-em.  Share Board zawiera szereg narzędzi do rysowania, daje możliwość ładowania zdjęć i tekstu i ich edycji w celu dodania komentarzy; obracania i skalowania obrazów a także nadawania poszczególnym sesjom nazw i ikon. Rejestr sesji można  zachować do dalszego jej wykorzystania lub podzielić się nią przez email lub Facebooka. Istnieje nawet możliwość podłączenia iPad-a do projektora, żeby wyświetlić sesję jako prezentację.

Każdy może użyć Share Board do dzielenia się myślami i pomysłami w trakcie spotkań, konferencji. Wgrywaj zdjęcia, dodawaj komentarze i dziel się nimi na Facebooku. Zagraj z przyjaciółmi w Wisielca albo Kółko i Krzyżyk.

Program można pobrać z AppStore.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *