Home Newsy Serwis iPhone Szczecin: Instalujemy iOS7 w iPhone każdemu!
Serwis iPhone Szczecin: Instalujemy iOS7 w iPhone każdemu!
1

Serwis iPhone Szczecin: Instalujemy iOS7 w iPhone każdemu!

1

Chcesz cieszyć się nowym systemem iOS 7 w swoim iPhonie, AppleTV lub iPodzie Touch? Serwis iPhone Szczecin Applemobile.pl oferuję instalację najnowszego oprogramowania Apple już dziś! Zapraszamy do naszego punktu w Szczecinie na ulicę Wojska Polskiego 50. Dodamy Twoje urządzenie do programu developerskiego, zainstalujemy i skonfigurujemy oprogramowanie specjalnie dla Ciebie! Możesz mieć już dziś to, na co inni będą czekać do jesieni. Nowy fasynujący wygląd menu, iTunes Radio, AirDrop i wiele innych funkcji czeka by trafić do Twojego urządzenia!

W ramach usługi serwis zapewnia pełne wspracie na czas trwania okresu deweloperskiego. Obecnie dostępny jest system iOS 7 w wersji beta 1. System ten wygasa 24 czerwca. Tego dnia będzie dostępna kolejna wersja beta z nowymi funkcjalnościami. I tak do września/paźdzniernika. System będziesz mógł zkatualizować w ramach aktualizacji z poziomu telefonu, komputera lub bezpłatnie w naszym serwisie.

Uwaga! Należy pamiętać, że system iOS 7 jest w wersji beta nie gwarantujący pełnej stabilności!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *