1

Services

1

024

Od momentu, kiedy kupiłem iPhona 2G najbardziej mi w nim imponowała? bateria. Akumulator w moim  urządzeniu wytrzymuje 3 dni, co jest dla mnie na prawdę bardzo dobrym wynikiem, wręcz lepszym niż oczekiwany, szczególnie gdy moja Nokia N95, z której się przesiadłem na telefon Apple wytrzymywała maksymalnie półtorej doby.

 

 

Aby wasze telefony także mogły poszczycić się takim wynikiem, musicie skorzystac z programu o nazwie Services. Dzięki niemu można kontrolować wszystkie dostępne węzły komunikacyjne. Dzięki services ustawisz kiedy moduł WiFi, czy Bluetooth ma być włączony. Podobnie z SSH czy EDGE. Pozwala to na oszczędzanie energii na niepotrzebnie działającym module WLAN. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Poszczególne tryby działania węzłów komunikacyjnych uruchamiasz poprzez widoczne suwaki.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.