Ściągaj legalnie filmy na iPhone

0

Pokażemy wam jak w prosty sposób pobrać filmy na iPhone’a. Wasz iPhone lub iPod Touch musi być złamany – tj. po Jailbreaku oraz posiadać zainstalowanych kilka podziemnych dodatków.

W repozytoriach Cydii ostatnio pojawiła się ciekawa aplikacja o nazwie MyCinema, dzięki której nasz iPhone może zamienić się w mobilne kino. Program umożliwia pobieranie filmów, w jakości DVDRip bezpośrednio do pamięci telefonu. Oczywiście nie polecam nikomu pobierania filmu przez sieć komórkową, ponieważ rachunek może być słony, jednak jeżeli tylko zahaczymy się o jakąś sieć WiFi, to czemu nie. Warunek? Nasz telefon musi być w trybie Jailbrek. O tym, w jaki sposób złamać oprogramowanie telefonu Apple pisaliśmy kilka numerów wstecz – do przejrzenia na stronie redakcji.

Mała wypożyczalnia w kieszeni

Do pobierania, a następnie oglądania pobranych filmów będziemy potrzebować trzech plików dostępnych w repozytoriach Cydii. Pobieramy aplikację MyCinema. Aplikacja wymaga zainstalowanego dodatku Safari Download Plug-In oraz aplikacji typu dTunes.

tk_015 tk_016

myCinema pozwala na ściąganie filmów za pośrednictwem serwisu Megaupload, co gwarantuje niezłą prędkość transferu. W zasobach myCinema znajdziemy najnowsze pozycje kinowe takie, jak Watchmen, (Strażnicy), 5 części Harry?ego Potter?a, Slumdog, Twilight czy wszystkie części Piły. Są także programy telewizyjne. Autor aplikacji wyraźnie informuje o tym, że nie udostępnia filmów – on po prostu je znajduje w sieci i umożliwia ich pobranie przez autorski program. Większość filmów jest w jakości DVD. Zgodnie z polskim prawem pobieranie filmów jest dozwolone, o ile ich nie udostępniamy. Możemy, więc legalnie korzystać z programu.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *