Home Newsy Samsung kpi z wielkości ekranu iPhone’a
Samsung kpi z wielkości ekranu iPhone’a
0

Samsung kpi z wielkości ekranu iPhone’a

0

Ikona

Nie po raz pierwszy już koreańska firma reklamująca swoje najnowsze produkty śmieje się z poczynań Apple. Samsung raz bardziej, raz mniej udanie wytyka w swoich spotach wady urządzeń sygnowanych logo kalifornijskiej firmy wynosząc na ich tle własne rozwiązania.

W najnowszym filmie promującym flagowy smartfon marki Samsung Galaxy S5 pod lupę wzięto oczekiwania użytkowników iPhone’a, którzy gorączkowo wyczekują modelu z większym ekranem. W zaprezentowanym materiale użytkownik Samsunga i jabłkowego smartfona prowadzą debatę w tymże temacie po czym głos narratora zwraca się do widza informując go, iż to na co czeka od dawna dostępne jest już w modelu Galaxy S5.

https://www.youtube.com/watch?v=QSDAjwKI8Wo

W sformułowaniu tym co prawda zasiane jest ziarno prawdy jednak nie można zgodzić się z tezą, iż każdy z użytkowników iPhone’a czeka na model z większym ekranem. Brak tutaj też tej lekkości przekazu okraszonej dowcipem znanym z poprzednich produkcji. Najnowszy spot jest bardziej bezpośredni, stonowany i mocno nastawiony na NIE w kierunku konkurenta. To właśnie mi się w nim nie podoba.

Źródło: YouTube/Samsung

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)