Home Newsy Samsung Galaxy Note20 – smartfon inny niż wszystkie
Samsung Galaxy Note20 – smartfon inny niż wszystkie
0

Samsung Galaxy Note20 – smartfon inny niż wszystkie

0

Samsung Galaxy Note20 to telefon dla naprawdę wymagających użytkowników, którzy oczekują od swojego sprzętu czegoś więcej. Zawiera funkcje, których na próżno szukać w innych smartfonach. Zobacz, dlaczego warto go mieć.

Smartfon Galaxy Note20 to gadżet na miarę XXI wieku, który otwiera przed nami świat nowych możliwości. Telefon jest idealny na prezent, a osoba obdarowana tym najnowszej generacji urządzeniem zachwyci się chociażbym profesjonalnym aparatem nagrywającym w 8K i pakietem narzędzi do edycji.

Telefon o supermocy! Poznaj smartfon Galaxy Note20

Designerski, ponadczasowy, modny – to nieliczne z przymiotników, które określają nowy Galaxy Note. Synonimy podkreślające jego pozytywne aspekty możemy mnożyć. Czym konkretnie zachwyca nowy smartfon Samsung?

Zacznijmy od atrybutów wizualnych, bo te od razu przyciągają wszystkich wzrokowców. Metalowa obudowa tworzy minimalistyczny design, w dodatku uwydatniają ją detale i osobliwe kolory (Galaxy Note20 będzie dostępny w trzech barwach: szarej, zielonej i miedzianej; Galaxy Note20 Ultra w dwóch: miedzianej i szarej), a także wytrzymałe szkło Corning Gorilla, Glass Victus. Warto wiedzieć, że jest to najtwardsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie.  Oprócz tego nowy smartfon Samsung dostępny jest w dwóch rozmiarach, a oba modele są wykonane z niezwykłą starannością, którą czuć, trzymając telefon w dłoni. Do wyboru mamy 6,7-calowy wyświetlacz w Galaxy Note20 lub 6,9-calowy w Galaxy Note20 Ultra. Każdy rozmiar zapewnia dużą powierzchnię do pracy i ogromny wyświetlacz do rozrywki. Smartfon Galaxy Note20 znacznie zyskuje na żywo, od razu czuć, że to urządzenie z najwyższej półki. Nowy smartfon Samsung ma zupełnie płaski ekran, a jego ramki pozostają minimalne.

Nowy Galaxy Note – smartfon z rysikiem

Samsung zaprezentował nową generację smartfonów z rysikiem, który jest zaprojektowany w ten sposób, by odczucia przy korzystaniu były jak najbardziej zbliżone do pisania prawdziwym długopisem. Smartfon Galaxy Note20 to zaskakująco inteligentne narzędzie, ponieważ pozwala zrobić o wiele więcej niż można by się było spodziewać. Dlaczego? Okazuje się, że to, co zanotujemy w Samsung Notes, automatycznie trafi do OneNote na komputerze PC – usługa ta będzie dostępna od listopada 2020 r. w OneNote, OneNote w sieci Web oraz OneNote dla systemu Windows 10.

Nowy Galaxy Note daje możliwość wykonania notatki również na wyłączonym ekranie. Wystarczy wyjąc rysik S Pen i dodać coś do listy rzeczy do zrobienia lub zapisać swoje pomysły bez odblokowywania telefonu, po czym przypiąć do ekranu lub wyszukać w Samsung Notes. Smartfon z rysikiem otwiera przed nami gamę wielu możliwości. Pisanie po ekranie jeszcze nigdy nie było tak proste. A co ze zrzutami ekranu z adnotacjami? Wystarczy szybko zapisać notatkę na temat czytanego artykułu lub dodać trochę ozdobników do znalezionego zdjęcia. Już samo dotknięcie poręcznego rysika S Pen wystarczy, by notatki zostały przekształcone w tekst, który można kopiować i wklejać. Jeśli zdarzy się, że napiszemy coś nierówno, nie musimy się martwić – nasze pismo samo zostanie uporządkowane, by kontury wyglądały starannie. Smartfon z rysikiem Samsung sprawia, że możemy na nim wygodnie pracować jak na komputerze PC.

Artykuł przygotowany przez partnera.
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.