Home Newsy Rzecznik Orange testuje nowego iPhone 4
Rzecznik Orange testuje nowego iPhone 4
2

Rzecznik Orange testuje nowego iPhone 4

2

Rzecznik prasowy sieci Orange, Wojciech Jabczyński, przed weekendem zapowiadał, że dostanie nowego iPhone 4 i zda relacje z pierwszych dni użytkowania. Jak obiecał, tak zrobił.

Pierwsze wrażenia po zabawie z iPhone 4 są bardzo pozytywne, sądząc po słowach Wojciecha Jabczyńskiego. – Po pierwsze to bez wątpienia piękne urządzenie. Mogą się schować BlackBerry (nawet ja to muszę przyznać), HTC czy wcześniejsze modele Apple’a. iPhone 4 jest po prostu śliczny, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda na ciężki i masywny – napisał na swoim blogu rzecznik sieci Orange.

Jedyne zastrzeżenia Jabczyński ma do dwóch tafli szkła, które szybko się brudzą. Rzecznik zachwyca się dużym i wyraźnym wyświetlaczem, stalową ramką wokół obudowy, konstrukcją oraz przede wszystkim szybkością działania. – Telefon jest szybki, żeby nie powiedzieć diabelnie szybki. Uruchamialiśmy jednocześnie programy na iPhonie 3G S, iPodzie touch 64 GB i iPhonie 4. Nowy iPhone 4 uruchamiał aplikacje o kilka, a nawet kilkanaście sekund szybciej niż jego starszy brat i kuzyn – napisał.

Jabczyński dostrzega również zalety aparatu o matrycy 5 megapikseli z lampą LED – zdjęcia prezentują się dobrze.

Bardzo ciekawa jest kwestia gubionego zasięgu przez iPhone 4, którą zgłaszają użytkownicy z USA. Jabczyński też dostrzegł ten problem i niestety go potwierdził. – W sobotę, na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej, trzymając w ten sposób telefon udało się całkowicie zgubić zasięg z 4 kresek do zera – twierdzi rzecznik. Apple jednak zapewnia, że jest to wina wadliwego oprogramowania i już niedługo ma się pojawić aktualizacja softu.

źródło zdjęcia to blog rzecznika Orange.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.