Rzecznik Orange testuje nowego iPhone 4
2

Rzecznik Orange testuje nowego iPhone 4

2

Rzecznik prasowy sieci Orange, Wojciech Jabczyński, przed weekendem zapowiadał, że dostanie nowego iPhone 4 i zda relacje z pierwszych dni użytkowania. Jak obiecał, tak zrobił.

Pierwsze wrażenia po zabawie z iPhone 4 są bardzo pozytywne, sądząc po słowach Wojciecha Jabczyńskiego. – Po pierwsze to bez wątpienia piękne urządzenie. Mogą się schować BlackBerry (nawet ja to muszę przyznać), HTC czy wcześniejsze modele Apple’a. iPhone 4 jest po prostu śliczny, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda na ciężki i masywny – napisał na swoim blogu rzecznik sieci Orange.

Jedyne zastrzeżenia Jabczyński ma do dwóch tafli szkła, które szybko się brudzą. Rzecznik zachwyca się dużym i wyraźnym wyświetlaczem, stalową ramką wokół obudowy, konstrukcją oraz przede wszystkim szybkością działania. – Telefon jest szybki, żeby nie powiedzieć diabelnie szybki. Uruchamialiśmy jednocześnie programy na iPhonie 3G S, iPodzie touch 64 GB i iPhonie 4. Nowy iPhone 4 uruchamiał aplikacje o kilka, a nawet kilkanaście sekund szybciej niż jego starszy brat i kuzyn – napisał.

Jabczyński dostrzega również zalety aparatu o matrycy 5 megapikseli z lampą LED – zdjęcia prezentują się dobrze.

Bardzo ciekawa jest kwestia gubionego zasięgu przez iPhone 4, którą zgłaszają użytkownicy z USA. Jabczyński też dostrzegł ten problem i niestety go potwierdził. – W sobotę, na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej, trzymając w ten sposób telefon udało się całkowicie zgubić zasięg z 4 kresek do zera – twierdzi rzecznik. Apple jednak zapewnia, że jest to wina wadliwego oprogramowania i już niedługo ma się pojawić aktualizacja softu.

źródło zdjęcia to blog rzecznika Orange.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. Najlepsze jest to że aktualizacja tak małej rzeczy która by zajmowała zaledwie do 1mb będzie aż 480mb

    Ale kogo to obchodzi co nie?? Każdy ma neta 300mbps więc 480mb zajdzie mu pare sekund.

  2. Some time ago, I needed to buy a good car for my organization but I did not have enough cash and couldn’t order anything. Thank God my brother adviced to try to take the loan at banks. Thence, I acted that and was satisfied with my credit loan.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *