Ruszyła wakacyjna promocja iSource
0

Ruszyła wakacyjna promocja iSource

0

Wszyscy Klienci, którzy do 18 sierpnia 2010 r. dokonają zakupu za minimalną kwotę 500 zł w salonach iSpot, otrzymają kupon rabatowy o wartości do 300 zł na zakup akcesoriów firm takich, jak Apple, Belkin, Bludot, Logitech, Macally, Microsoft, File Maker, Kancelariusz, Sanyo, AM Denmark, czy Paralells.

Promocja ?Latem z rabatem? to dobry moment do nabycia w niższych cenach sprzętu oraz oprogramowania. W akcji może wziąć udział każdy Klient, który dokona zakupów za co najmniej 500 zł. Otrzyma wówczas kupon rabatowy uprawniający do uzyskania upustu przy kolejnej wizyciew salonie. W przypadku realizacji zakupów na kwotę od 500 do 3000 zł brutto, klient zaoszczędzi do 50 zł.

Na większy rabat mogą liczyć Klienci, którzy zdecydują się na zakup produktów o łącznej wartości przekraczającej 3000 zł brutto. Oszczędzą wtedy nawet do 300 zł na zakup szerokiej gamy akcesoriów.

Kupony rabatowe będę wydawane do 18 sierpnia br. Zakupów można dokonać w sieci iSpot w całej Polsce: www.ispot.com.pl.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *