Home Newsy Rozmowy bez limitu w Orange Flex, co jeszcze oferuje aplikacja?

Rozmowy bez limitu w Orange Flex, co jeszcze oferuje aplikacja?

Rozmowy bez limitu w Orange Flex, co jeszcze oferuje aplikacja?
0

Popularność Orange Flex, czyli innowacyjnego planu komórkowego, którym zarządzasz przez aplikację, rośnie. Łatwa i szybka obsługa oraz ciekawe promocje zachęcają! Sprawdź, co oferuje Orange Flex i jak działa aplikacja Orange.

Orange Flex – co to?

To plan komórkowy, który działa na zasadzie subskrypcji i dopasowuje się do Ciebie. Zarządzasz nim przez aplikację Orange Flex i modyfikujesz, kiedy chcesz. Elastycznie, szybko i wygodnie! Bez długoterminowych umów, zbędnych podpisów i wychodzenia z domu. W Orange Flex masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu UE. Wybierasz paczkę internetu, jakiej potrzebujesz. Plan 15, 30, 50 czy 100 GB? Nie musisz martwić się też o internet na social media – dzięki wbudowanej usłudze Social Pass każdy użytkownik ma nielimitowane gigabajty na najpopularniejsze komunikatory i media społecznościowe. Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram – z Flexem zawsze pozostaniesz w kontakcie. Dlaczego warto postawić na Orange Flex?

  • Intuicyjna obsługa – wszystko załatwisz w aplikacji. Szybko, prosto, bez zbędnych formalności.
  • Dodatkowa karta SIM lub eSIM – możesz korzystać ze swojego numeru telefonu na kilku urządzeniach, nawet na smartwatchu, tablecie czy laptopie dzięki dodatkowej karcie SIM (lub eSIM).
  • Social Pass – gigabajty z Twojego planu nie ubywają podczas korzystania z portali społecznościowych.
  • Dzielenie się gigabajtami internetu ze znajomymi, którzy także używają Flexa.
  • ,,Polecaj i zarabiaj’’ – w Flexie możesz nawet zarobić dzięki polecaniu. Wystarczy, że zaprosisz znajomego do skorzystania z Flexa, a on z Twojego polecenia będzie korzystać z Orange Flex przynajmniej miesiąc. Ty otrzymujesz 70 zł, a polecana osoba zgarnia 30 zł.  Po piątym udanym poleceniu dostajesz niespodziankę w postaci 500 GB internetu, a łącznie możesz otrzymać nawet 1000 GB!
  • Klub Flex – super zniżki i promocje każdego dnia, na usługi we Flexie oraz produkty innych firm.
  • Music Pass, Video Pass lub Game Pass – możliwość korzystania z najlepszych serwisów bez pomniejszania pakietu gigabajtów. Godziny filmów i seriali na Netflixie, HBO Go czy Canal+ z Video Pass, a może muzyka w Spotify, Apple Music lub TIDAL z Music Pass – wszystko bez zużycia gigabajtów? Ty wybierasz!

Orange Flex – oferta

Plan Orange Flex wybierasz w zależności od liczby gigabajtów, z których chcesz korzystać. Dostępne opcje to 15, 30, 50 lub 100 GB internetu miesięcznie. Przykładowy Plan 30 GB to 30 zł za miesiąc. W Orange Flex masz także szansę korzystać z sieci 5G – w ramach Planu za 80 zł miesięcznie z aż 100 GB internetu. W Flex odnajdzie się każdy – rodzina, student czy właściciel małej firmy. Sprawdź i przekonaj się sam – https://flex.orange.pl/.

  • Rodzina Flex

Stwórz Rodzinę Flex i zarządzaj numerami w jej obrębie. Możesz dołączyć do 5 numerów do swojej Rodziny – każdy od 15 zł miesięcznie. Opcja „Zapytaj o zakup” pozwala Ci weryfikować wydatki członków rodziny i przykładowo pozwalać dzieciom na zakup Passów na ulubione rozrywki.

  • Orange Flex dla Firm

Flex Rodzina sprawdza się również w małych biznesach. W Flex dla Firm możesz zarządzać numerami współpracowników (do pięciu osób), a po każdej transakcji otrzymujesz automatycznie wygenerowaną e-fakturę. Wszystkie rachunki masz pod kontrolą, w jednym miejscu – w aplikacji. Za każdy dodatkowy numer płacisz od 15 zł brutto miesięcznie, a wszystkim członkom Rodziny przysługuje szeroki wachlarz funkcjonalności Orange Flex.

  • Flex dla studentów

Orange Flex przygotował ciekawą ofertę także dla studentów – bezpłatny pakiet 100 GB internetu w prezencie dla nowych i obecnych użytkowników Flexa. Wystarczy jedynie potwierdzić status studenta w aplikacji poprzez wysłanie krótkiego formularza. Szybko i prosto.

Jak dołączyć do Orange Flex?

Do Flexa możesz dołączyć, przenosząc numer od innego operatora lub z innej oferty Orange albotworząc nowy. Wszystko w kilku prostych krokach w aplikacji. Bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex i wybierzesz Plan, który Cię interesuje. Możesz skorzystać z opcji „Przenieś numer” i wybrać preferowany czas rozpoczęcia przygody z Flexem (jeśli zmieniasz operatora). W łatwy sposób potwierdzasz swoje dane, robiąc zdjęcie wybranego dokumentu tożsamości i swoje selfie. System weryfikuje, czy Ty to Ty, a zdjęcia i dokumenty nie są później przechowywane.  Wybierasz tradycyjną kartę SIM za 0 zł lub kartę eSIM. W aplikacji bez problemu możesz wybrać także nowy numer telefonu.

Miłego korzystania z Flexa!

Artykuł partnera

Rozmowy bez limitu w Orange Flex, co jeszcze oferuje aplikacja?

4.6/5 - (44 votes)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *