Robotyka dla dzieci kraków, półkolenie dla dzieci, programowanie gier dla dzieci – to wszystko oferuje Akademia Programowania
0

Robotyka dla dzieci kraków, półkolenie dla dzieci, programowanie gier dla dzieci – to wszystko oferuje Akademia Programowania

0

Zrzut ekranu 2014-09-25 o 18.36.41

Robotyka dla dzieci Kraków – Pod taka frazą znajdziemy świat interesujących kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które pozwolą ciekawie spędzić czas, a może nawet odmienić ich przyszłość. Akademia robotyki oferuje kursy dla osób zainteresowanych nowoczesnymi dziedzinami nauki, jak robotyk, a informatyka, programowanie. Co ważne, kursy są przygotowane dla różnych grup wiekowych, w tym nawet najmłodszych z podstawowych klas 1-3.

 

Akademia programowania, która owe kursy organizuje postawiła sobie za cel oswojenie trudnych nauk ścisłych. Tak znienawidzone przez niektórych młodych uczniów przedmioty jak matematyka czy fizyka, są tu przedstawiane w sposób bardzo łatwy do przyswojenia, w formie zabaw i konkretnych zadań do rozwiązania. Niemal wszystkie zajecie z dziedziny matematyki, fizyki, i grafiki są realizowane poprzez przystępną, szczególnie dla najmłodszych zabawę.

Nie jest tajemnicą, że taki kursy potrafią ukierunkować zawodowo nawet najmłodszą osobę, a drzwi do kariery w dziedzinach informatyki i zawodów technicznych, stoją przed szczególnie zainteresowanymi osobami otworem.

Zajęcia są realizowane w Mszanie Dolnej i Krakowie.

https://www.akademiaprogramowania.pl może pochwalić się wysoko wykfalifikowaną kadrą, w skład której wchodzą absolwenci AGH z Krakowa na takich kierunkach jak automatyka, informatyka, elektrotechnika czy elektronika. Programy kursów zostały utworzone na podstawie aplikacji powstałych na uczelniach Carnegie Mellon University oraz Massachusets Institute of Technology.

Podczas zajęć nasze dzieci nie tylko przyswoją trudną teorię królowej nauk, jak nazywana jest matematyka, ale stworzą własną grę, nauczą się pracy w programach graficznych i wielu, wielu innych rzeczy.

Jeżeli jesteście zainteresowani taką drogą dla własnych dzieci, lub sami chcielibyście spróbować, polecam wejść na https://www.akademiaprogramowania.pl i dowiedzieć się szczegółów.

 

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *