0

Roadshow „Rośnij z Apple” wystartował

0

Roadshow-rosnij-z-apple 22 kwietnia wystartował Roadshow dla resellerów z cyklu ?Rośnij z Apple?. W krakowskim spotkaniu wzięło kilkadziesiąt osób, zainteresowanych rozwiązaniami, produktami oraz zasadami współpracy w ramach sprzedaży oferty Apple oraz marek komplementarnych. W planie jest pięć kolejnych spotkań, kolejne już we wtorek w Poznaniu.

Za nami pierwszy sukces Roadshow. Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom krakowskiego spotkania, jak również polecić wszystkim zainteresowanym nadchodzące eventy w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Są one szansą nie tylko na zdobycie cennych informacji z zakresu partnerstwa z Apple, ale też na nawiązanie kontaktów, m.in. z regionalnymi menedżerami ds. sprzedaży – mówi Piotr Żelakiewicz, Pro Sales Manager z iSource S.A.

Sala była wypełniona po brzegi. Resellerzy różnych film, w tym kadra zarządzająca sieci sklepów komputerowych oraz firm handlowo – usługowych, głównie z regionu Małopolski, przybyli, aby poznać możliwości, jakie daje im współpraca z iSource i oferowanie produktów marki Apple wraz z całym szeregiem marek partnerskich. Mimo, że z założenia event miał charakter prezentacji, zmienił się w dyskusję, w której udział brali niemal wszyscy uczestnicy.

Podczas spotkań przedstawiamy resellerom propozycję współpracy z nami, prezentując im wsparcie, jakie udzielamy Partnerom na każdym etapie procesu sprzedaży – od atrakcyjnej oferty biznesowej, poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie działań marketingowych, aż po logistykę i obsługę serwisową. Tegoroczny cykl imprez to doskonała lekcja know-how dla każdego resellera – mówi Dariusz Grądek, Prezes Zarządu iSource SA.

Roadshow służy lepszemu zrozumieniu oczekiwań potencjalnych klientów z różnych rynków, w tym m.in branży edukacyjnej, audio-video, DTP i innych oraz zaznajomieniu się z procesem autoryzacji resellerów Apple.

Zapraszamy na nadchodzące spotkania:
? 27 kwietnia, Poznań
hotel Mercure
ul. Roosevelta 20
? 29 kwietnia, Wrocław
hotel Mercure Panorama
pl. Dominikański 1
? 5 maja, Gdańsk
hotel Mercure Hevelius
ul. Jana Heweliusza 22
? 11 maja, Katowice
hotel Angelo
ul. Sokolska 24
? 13 maja, Warszawa
hotel Holiday Inn
ul. Złota 48/54

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na spotkania oraz agenda roadshow znajdują się pod adresem: www.isource.pl/rosnijzapple

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *