Home Newsy Relacja na żywo ze zbliżającej się konferencji Apple
Relacja na żywo ze zbliżającej się konferencji Apple
0

Relacja na żywo ze zbliżającej się konferencji Apple

0

Ikona

Apple podobnie jak w czerwcu tego roku podczas trwającego wówczas WWDC zamierza i tym razem transmitować na żywo przebieg zbliżającej się imprezy. Już za parę dni, we wtorek 9 września firma z Cupertino przedstawi światu swoje najnowsze produkty sprzętowe.

Wideo udostępnione zostanie na stronie dedykowanej tego typu relacjom, zaś streaming rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego. Podczas keynote Apple zaprezentuje następcę iPhone’a 5S, choć zdaje się, że to nie jedyna nowość jaka ujrzy światło dzienne tego dnia. Według nieoficjalnych informacji obok nowej wersji jabłkowego smartfona pojawi się również kolejna odsłona Apple TV, odświeżony iPad Air oraz wyczekiwany od kilku miesięcy zegarek iWatch.

Relacja niestety nie będzie dostępna online dla wszystkich. Śledzić będą ją mogły jedynie osoby posiadające przeglądarkę Safari w wersji nie niższej niż 5.1.10 oraz system OS X od numeracji 10.6.8 wzwyż. Użytkownicy mobilnej platformy także objęci są ograniczeniami. Tutaj na kompatybilność załapał się system iOS w wersji nie niższej 6.0, a także Apple TV drugiej i trzeciej generacji. Niestety posiadacze komputerów z platformą Windows na pokładzie będą musieli obejść się smakiem i szukać relacji przygotowanych przez portale technologiczne.

Źródło: Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)