Home Newsy Reklama Macbooka Air
Reklama Macbooka Air
0

Reklama Macbooka Air

0

Ikona

Na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube znalazł się kolejny spot reklamowy, tym razem jednak promujący Macbooka Air. Po reklamach wychwalających iPhone’a i iPada przeszedł czas na ultra mobilny komputer sygnowany logo kalifornijskiej firmy.

Materiał ten jednak w odróżnieniu od poprzednich produkcji nie pokazuje szerokiego zastosowania jakie może mieć Macbook Air w codziennym użytku w zamian natomiast mocno utożsamia się z fanami jabłkowych urządzeń. Slogan wieńczący film „Netbook, którego kochają ludzie” przypieczętowany został wizerunkiem urządzeń obklejonych naklejkami, które w społeczności fanatyków marki są dość częstym zjawiskiem.

Film dostępny pod linkiem poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=7PzntWQ-sVY

Mają one symbolizować przywiązanie do jabłkowych komputerów poprzez taką właśnie personalizację. Naklejki najczęściej lokowane w obszarze podświetlanego logo Apple są również elementem mającym związek z osobowością użytkownika w części zdradzając jego zainteresowania, czy też cechy charakteru.

Reklama ma bardzo mocne przesłanie, napisałbym nawet mające na nowo jednoczyć fanów marki, czy też odbudować nieco już zapomnianą ideologię jaka przyświecała Apple jeszcze za życia Steve’a Jobsa.

Źródło: YouTube / Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)