0

RedSn0w 0.9 oficjalnie

0

redsn0w_0.9_Mac_Windows

Dev Team oddał do użytku pełną wersję narzędzia RedSn0w w wersji 0.9. Do tej pory ta kompilacja była dostępna jedyne w wersji testowej. W oficjalnym wydaniu RedSn0w 0.9 znajdziemy między innymi obsługę wszystkich urządzeń iPhone i iPod, oraz specjalny patch IPCC, umożliwiający korzystanie z Internetu przez sieć komórkową bez instalowania dodatkowych łatek.

Dev Team udostępnił RedSn0w działający na komputerach z Windows, a także MacOS. Program obsługuje wszystkie wersje firmware od 3.0 wzwyż dla urządzeń iPhone oraz iPod Touch. Niestety program nie rozwiązuje problemu iPhone’a 3GS wyprodukowanego od października ubiegłego roku, polegającego na deaktywacji urządzenia po każdorazowym jego wyłączeniu. Problem dotyczy także iPod’a Touch 2G/3G. Aplikacja w razie potrzeby zdejmie blokadę SIMLOCK z iPhone 2G. W przypadku 3G/3GS SIMLOCK’a ściągamy przez pobranie i zainstalowanie aplikacji BlackSn0w w Cydii.

Program można pobrać bezpośrednio z linka: https://iphwn.org/redsn0w-win_0.9.zip dla Windows oraz z linka https://iphwn.org/redsn0w-mac_0.9.zip dla Mac OS.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *