0

Red Bull X Fighters

0

logo_xfa

Red Bull X Fighters Jest największa na świecie imprezą motocrossowa organizowana przez Red Bulla. W Polsce ostatnia taka impreza rozegrana została na Stadionie X-lecia w Warszawie.

Red_Bull_X_Fighters_na_Plaza_de_Torros_w__Meksyku_fot__Alfredo_Martinez1_Red_Bull_Photofiles

Sławny Stadion X-lecia, był świadkiem sukcesów polskiego sportu minionej epoki. Do niedawna jednak swoją sławę zawdzięczał tamtejszym kupcom i sprzedawanemu tam towarowi. Podrobione produkty znanych marek, nielegalne kopie filmów, programów, muzyki i gier, ale także produkty codziennego użytku. To wszystko można było tam znaleźć. Po 25 latach ponownie stadion stał się areną międzynarodowej rywalizacji. 6 września 2008 roku powstał tam najbardziej nowatorski tor do freestyle motocrossu.

Red_Bull_X_Fighters_w_Teksasie_Mat_Rebeaud_fot__Christian_Pondella_Red_Bull_Photofiles

Tej nocy 35 000 widzów dopingowało najlepszych na świecie zawodników FMX podczas finału globalnych zawodów Red Bull X-Fighters. Było to ostatnie tak ogromne wydarzenie odbywające się na Stadionie X-lecia, które będzie miało miejsce na chwilę przed rozpoczęciem prac demontażowych i rozpoczęciem budowy nowego Stadionu Narodowego. To również pierwsza w historii edycja zawodów Red Bull X-Fighters w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

IMG_0114

Z okazji rozgrywanych zawodów w AppStore udostępniono ciekawą grę, której zasady odzwierciedlają te panujące na Red Bull X Fighters. Dzięki tej grze będziemy mogli wcielić się w jednego z  uczestników tej imprezy i zaprezentować swoje karkołomne popisy na motorze .Do wyboru mamy aż 14 aren miedzy innymi swoje umiejętności będziemy mogli zaprezentować w Las Vegas Meksyku czy tez Warszawie.

IMG_0117

Jeśli chodzi o oprawę graficzna została naprawdę świetnie dopracowana ekipa ludzi z Xendexu zadbała o każdy szczegół  oraz o dobrze dobrana muzykę dodając odpowiedniego klimatu .Niezwykle interesująco został opracowany system wprowadzania trików, których ilość wprowadzi nas w zdumienie i pochłonie na długie zimowe wieczory. Polecam.

IMG_0124

Zalety:

  • Grafika
  • Duża ilość trikó
  • Wersja testowa (lite)

Wady:

  • brak

Cena: 1,99$

Link iTunes: http://itunes.apple.com/us/app/red-bull-x-fighters/id325935497?mt=8

Link iTunes (lite): http://itunes.apple.com/us/app/red-bull-x-fighters-lite/id330285720?mt=8