Gry

Recenzja darmowej gry Animal Crossing: Pocket Camp. Chwila relaksu przed własnym urządzeniem z iOS lub Androidem!

Dominik Rudkowski
0
0
Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym przeglądzie. Dzisiaj, na tapecie… Animal Crossing. Nie, nie – nie mam tutaj na myśli płatnej wersji gry na Nintendo Switch. Mówię o Pocket Camp, czyli czymś, co może mieć każdy z Was za darmo. Zaciekawiłem Was? W takim razie zapraszam do lektury! Życzę miłych wrażeń.

Przegląd gry Teamfight Tactics od Riot Games na iPhone!

Dominik Rudkowski
0
0
Witam Was bardzo serdecznie. W tamtym roku wydana została nowa „gra” od Riot Games, a mianowicie Teamfight Tactics. Jest ona jednak dostępna jako stały tryb w kliencie League of Legends. Rozwinięto ją do tego stopnia, że kilka dni temu trafiła na urządzenia mobline. Pora zacząć przegląd gry na iPhone. Jesteście gotowi? Jeżeli tak, to… Startujemy!

Gry z App Store dla miłośników psiaków i kociaków na zakończenie akcji „Nakarm z OLX”

Dominik Rudkowski
0
0
Witam Was bardzo serdecznie. W grudniu miejsce miała akcja pod tytułem „Nakarm z OLX”. Jak nietrudno się domyślić, wystarczyło klikać codziennie na ikonkę wybranego pieska lub kotka w aplikacji OLX. Twórcy są dumni ze swojego sukcesu, a my, użytkownicy, z tego że mogliśmy choć trochę pomóc. Wiem, że sporo Was tak bardzo kocha psy i […]

Zestawienie bezpiecznych gier dla dzieci z App Store

Dominik Rudkowski
0
0
W obecnych czasach reklamy przejmują kontrolę nad aplikacjami. Powód? Ich twórcy chcą zarobić. Szkoda, że kosztem nas – użytkowników. Nie ukrywam, że często czuję się zażenowany widząc niektóre ohydne reklamy ukazujące się na cały ekran. Oto zestawienie bezpiecznych gier dla dzieci, prosto z App Store.