Home Recenzje Akcesoria Recenzja Ye!! – Wyglądają jak nowe iPody, ale to certyfikowane przez Apple banki mocy dla popularnych przenośnych gadżetów i komórek
Recenzja Ye!! – Wyglądają jak nowe iPody, ale to certyfikowane przez Apple banki mocy dla popularnych przenośnych gadżetów i komórek

Recenzja Ye!! – Wyglądają jak nowe iPody, ale to certyfikowane przez Apple banki mocy dla popularnych przenośnych gadżetów i komórek

0

Marka Ye!! wprowadziła na rynek nowe banki baterii, które świetnie sprawdzą się jako zapasowe źródło prądu dla przenośnych gadżetów. Jeżeli właśnie wybierasz się na urlop czy podróż życia, to Ye!! Jest dla Ciebie!

Ye!! BPS76 wygląda jak kolejna generacja iPoda Nano. Nawet jest tak samo pakowany jak produkty Apple. Przezroczyste plastikowe pudełko, częściowo zasłonięte białą opisaną etykietą za którą kryją się akcesoria, a pod przezroczystą wisienka na torcie – Ye!!.

Swoją drogą dziwne, że Apple nie pokiwało firmie palcem za łamanie patentu na takie opakowanie, bo sam widzę tu coś więcej niż inspirację opakowaniem produktów z jabłkiem na obudowie.

Urządzenie jest malutkie, wielkości frontowego panelu iPoda Nano 6G. Szcześcian z powodzeniem można schować do podręcznego bagażu.

Posiada wbudowane dwa złącza USB – standardowe oraz mini. Pojemność jego baterii to aż 2000mAh.

Urządzenie pozwala ładować popularne telefony, smartfony, konsolę Sony PSP oraz iPhony i iPody. W zestawie znajdziemy przewód z odpowiednimi przejściówkami. Brakuje tej z wejściem Lightening.

Całe szczęście standardowy port USB z powodzeniem umożliwi naładowanie iPhone’a 5 oryginalnym kablem z zestawu telefonu. Bateria z racji niewielkiej pojemności i natężenia 1A będzie miało problem z naładowaniem iPada.

iPhone’a naładuje do pełna, jednak tylko jeden raz. Potem będzie samo wymagało ładowania. Tego dokonamy z portu USB komputera.

Zdecydowanie więcej mocy zapewni model Ye!! BPS66. Bateria jest wielkości dwóch wcześniej wspomnianych banków, przez co jest znacznie cięższa, jednak dzięki pojemności aż 6600 mAh zapewni nam kilka ładowań baterii iPhone’a i wytrzyma nie jedno ładowanie tabletu.

Oczywiście również w tym urządzeniu znajdziemy odpowiednie końcówki pasujące do popularnych telefonów, smartfonów, iPoda czy konsoli Sony. Prócz większej pojemności Ye!! BPS66 bije na głowę mniejszy model aż dwoma wyjściami USB, pozwalającymi ładować w tym samym czasie dwa urządzenia.

Baterie występują w różnych kolorach. Posiadają certyfikat Apple, można je więc bez obaw stosować w produktach Apple bez strachu, że uszkodzą nasz tablet czy telefon. Na wyjazd pod namiot jak znalazł!

 

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *