Recenzja Puro Universal Wallet 360 – wszystko co najważniejsze zawsze przy sobie

Recenzja Puro Universal Wallet 360 – wszystko co najważniejsze zawsze przy sobie

Recenzja Puro Universal Wallet 360 – wszystko co najważniejsze zawsze przy sobie

0

Chyba każdy się zgodzi ze mną, że dla wielu osób, a w tym także dla mnie, najważniejszym przedmiotem jest telefon. Jest to podyktowane tym, że nie jest to tylko gadżet, ale urządzenie, w którym przechowuję swoje najważniejsze dane, ale także i pieniądze, którymi mogę w każdym momencie dokonać płatności. Gdy do Polski dotarło Apple Pay, portfel tak naprawdę poszedł w odstawkę, a grosiki, które wciąż leżą w zakamarkach, czekają na swoją odpowiednią chwilę, która jednak zbyt szybko nie nadejdzie. Zawsze brakowało mi tylko jednego, aby w pełni pozbyć się portfela. Czego? Miejsca na karty i symboliczną gotówkę, która czasem jest wymagana, gdyż jeszcze nie wszędzie można zapłącić kartą, bądź zbliżeniowo.

W moje ręce trafiło bardzo ciekawe etui, które zostało stworzone dla takich osób jak ja. Przyznam się jednak szczerze, że zamykane etui nigdy nie było w moim typie, jednak Puro Universal Wallet 360 naprawdę przypadło mi do gustu przede wszystkim ze względu na wysoką jakość wykonania i pojemne kieszenie na karty i gotówkę.

Wysokiej klasy skórzane etui to uniwersalny produkt. Umieścimy w nim praktycznie każdy telefon, ponieważ całość działa na zasadzie dwóch łapek, które trzymają nasze urządzenie wewnątrz – projektanci z Puro najprawdopodobniej zainspirowali się uchwytami samochodowymi, czego owocem jest dzisiejsze etui. Cały uchwyt jest na dodatek obrotowy, który umożliwia różne ustawienie smartfona.

Puro Universal Wallet 360 to uniwersalne etui nie tylko ze względu na sposób mocowania smartfona, ale również ze względu na dostępne do wyboru kolory. Etui jest bowiem dostępne w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru – czarnym, czerwonym i niebieskim. Mnie trafiła się do testów odmiana czarna, która z pewnością jest najbardziej uniwersalna.

Tak jak wspomniałem wyżej – zamykane etui nigdy nie były moimi ulubionymi, jednak w tym przypadku książeczkowe wydanie naprawdę mi się podoba. Case posiada klapkę, którą zamykamy poprzez magnesik z nią zintegrowany – na duży plus należy zaliczyć fakt, że po zamknięciu klapki, magnes sam wskakuje na swoje miejsce, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Nasze etui wewnątrz posiada trzy przegródki, które są znakiem rozpoznawczym tego modelu – dwie mniejsze i jedną większą. Zaczynając od mniejszych przegródek to są to miejsca dedykowane przede wszystkim do umieszczenia w nich kart kredytowych, lub innych ważnych na co dzień dokumentów. Druga, znacznie większa przegródka jest miejscem przeznaczonym do umieszczenia w nim gotówki. Co warte odnotowania to fakt, że możemy jej tam napchać naprawdę dużo – oczywiście zamiast banknotów zawsze możemy tam włożyć inne ważne dokumenty, które oczywiście zmieszczą się w przygotowaną szczelinę.

Puro Universal Wallet 360 zostało wycenione na kwotę około 70 zł, co czyni je naprawdę dobrą opcją, jeśli tak samo jak ja cenicie sobie posiadanie swoich najważniejszych dokumentów zawsze przy sobie.

Etui do testów dostarczył sklep http://TopBuy.eu

Recenzja Puro Universal Wallet 360 – wszystko co najważniejsze zawsze przy sobie

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!