Recenzja CRONG Alubench Laptop Stand | obowiązkowe akcesorium dla osób pracujących zdalnie w domu na laptopie
Recenzja CRONG Alubench Laptop Stand | obowiązkowe akcesorium dla osób pracujących zdalnie w domu na laptopie

Recenzja CRONG Alubench Laptop Stand | obowiązkowe akcesorium dla osób pracujących zdalnie w domu na laptopie

0

W czasach pracy zdalnej, odpowiednia pozycja podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze w domu to podstawa. Niestety, niewiele osób może sobie pozwolić na urządzenie gabinetu we własnym domu, nie mówiąc o mieszkaniu, a to wiąże się z dolegliwościami spowodowanymi bólami szyi i całych pleców. Aby nieco odciążyć nasz kręgosłup i zwiększyć komfort pracy przy kuchennym stole, warto skorzystać z dedykowanej komputerom mobilnym podstawce, która nie tylko pozwoli przybrać wygodniejszą postawę, ale w razie konieczności podpięcia dodatkowego monitora, umieści ekran laptopa na jego wysokości.

CRONG Alubench Laptop Stand to bardzo ciekawe rozwiązanie, a to dlatego, że jest łatwo rozkładany, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Całość mocnowana jest na wycisk, a wszystkie elementy są bardzo precyzyjnie odlane i dopasowane.

Możemy więc go rozłożyć, gdy potrzebujemy wygodnie popracować w domu, a następnie złożyć, zapakować do płaskiego opakowania i schować do szafki, gdy nie jest potrzebny. Będzie zajmował niewiele miejsca i czekał w gotowości do kolejnej potrzeby jego użycia.

Brak konieczności użycia narzędzi, które są zbędne do jego zmontowania to wielki atut, tym bardziej, że opracowana konstrukcja sprawia, że całość jest naprawdę bardzo solidna i pewnie stoi na blacie.

Stojak w całości wykonano z solidnego anodyzowanego aluminium, dzięki czmeu bardzo dobrze komponuje się z aluminiowa obudową mojego komputera.

Dodatkowo, producent użył miękkiej gumy do stabilizacji komputera ułożonego na stojaku.

To wszystko sprawił, że całość jest solidna i bardzo dobrze ze sobą współpracuje.

Antypoślizgowe stopki gwarantują, że podczas pracy stojak z komputerem nie będzie się przesuwał.

To jednak nie jedyna zaleta pracy ze stojakiem. Jeżeli pracujemy na wydajnym komputerze w bardzo zasobożernych aplikacjach, jakimi są na przykład programu do obróbki zdjęć i wideo, nasz komputer ustawiony na takim stojaku dużo lepiej oddaje generowanego przez podzespoły ciepło, zapewniając mu lepsze chłodzenie, większą wydajność (obciążone układy dla bezpieczeństwa spowalniają!) i komfort pracy.

Producent pomyślał również o stacjonarnym wykorzystaniu podstawki.

Jeżeli pracujemy z dodatkowym monitorem i urządzeniami peryferyjnymi, możemy w łatwy sposób zapanować nad przewodami, dzięki otworom w stojaku pozwalającym przełożyć przez nie przewody, aby nie płatały się wokół komputera.

Stojak jest wykonany z dużą dbałością i jakością.

Może konkurować z produktami premium innych, dużo droższych marek na tym polu, a po za tym jest dostępny w niskiej cenie, bo zaledwie 179 złotych.

Podstawkę pod komputer możecie zamówić w sklepie TopBuy.eu

4.8/5 - (18)
ZaletyWady

Zalety

  • Bardzo wysoka jakość wykonania
  • Kompatybilny z komputerem o dowolnej przekątnej ekranu
  • Składanie i rozkładanie bez użycia narzędzi
  • Pozwala na bardzo dobre odprowadzanie ciepłą z komputera
  • Przygotowany do komfortowego ułożenia przewodów
  • Atrakcyjna cena

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *