Home Newsy Razer wkracza na platformy mobilne z nowym kontrolerem Junglecat dla iOS
Razer wkracza na platformy mobilne z nowym kontrolerem Junglecat dla iOS
0

Razer wkracza na platformy mobilne z nowym kontrolerem Junglecat dla iOS

0

Ikona

Firma Razer, światowy lider w produkcji urządzeń oraz oprogramowania rozrywkowego, oficjalnie zaprezentowała dzisiaj Razer Junglecat – wyczekiwany kontroler gamingowy dla iOS. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu w tworzeniu unikalnych produktów dla PC oraz konsol, Razer jest gotowy zaprezentować urządzenie mobilne, które charakteryzuje się niespotykaną wygodą, opcjami personalizacji oraz łatwym dostępem do telefonu i jego funkcji.

Drużyna inżynierów pracujących nad Junglecat obcięła każdy niepotrzebny milimetr urządzenia, aby upewnić się, że kontroler będzie wspaniałym uzupełnieniem smukłych telefonów iPhone. Efektem jest ultra-wytrzymały wysuwany panel zawierający przyciski AXBY, D-pad oraz bumbery, dzięki którym konieczności sterowania dotykiem zostaje całkowicie wyeliminowana.

rzr_controller_black_v3_open (1)

Razer Junglecat można na stałe nosić wraz z telefonem – dzięki przemyślanej konstrukcji wszystkie porty oraz przyciski iPhone pozostają dostępne, a niecałe 20mm grubości sprawia, że kontroler przypomina standardowy twardy futerał ochronny.

rzr_controller_black_v3_close

Razer Junglecat posiada dedykowaną aplikację iOS, która pozwoli użytkownikom zmienić definicję każdego z przycisków oraz dopasować siłę nacisku, wymaganą do aktywowania klawiszy. Aplikacja pomieści także 20 spersonalizowanych profili, dzięki czemu w każdą z ulubionych gier można grać z innymi ustawieniami.

rzr_controller_white_v2_open

Jako produkt MFI, Razer Junglecat jest kompatybilny z najnowszymi opcjami urządzeń mobilnych, zaprezentowanymi przez Apple podczas WWDC. Funkcja Game Controller Forwarding, na przykład, pozwoli tandemowi iPhone 5/5s + Junglecat posłużyć jako bezprzewodowy kontroler aplikacji w pozostałych produktach Apple.

Aplikacja towarzysząca Razer Junglecat to nie tylko personalizacja, ale także łatwe wyszukiwanie kompatybilnych aplikacji. Oprogramowanie błyskawicznie przeszuka cały App Store i pomoże wybrać gry kompatybilne z Razer Junglecat, czy innymi kontrolerami kompatybilnymi z iOS.

rzr_controller_white_v4

?Branża gier interesuje się rynkiem urządzeń przenośnych i zupełnie nowym możliwościom, które dostrzegają gracze spędzający czas zarówno z konsolami i z grami na smartfonach? – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. ?Nie mogliśmy się doczekać chwili, w której zaprezentujemy całemu światu smukły i wydajny kontroler do iPhone.?

Już teraz wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić listę gier kompatybilnych z kontrolerem i dowiedzieć się więcej o Razer Junglecat oraz towarzyszącej mu aplikacji iOS na http://www.razerzone.com/gaming-controllers/razer-junglecat oraz na http://www.razerzone.com/razer-junglecat-ios-companion-app.

Razer Junglecat to najnowszy kontroler firmy Razer i jednocześnie pierwsze takie urządzenie dedykowane smartfonom. Wśród innych kontrolerów Razer, można znaleźć bestsellery takie, jak Razer Sabertooth czy Razer Atrox, czy nagrodzony ?Best of Show?, ?People?s Voice? i ?Best Gaming? (CNET, Consumer Electronic Show 2013) kontroler do gamingowego tabletu Razer Edge.

rzr_controller_white_v5

Aplikacja towarzysząca Razer Junglecat to najnowsze oprogramowanie w bogatym portfolio firmy, zbudowane w oparciu o moduł konfiguracji w chmurze Razer Synapse. To także kolejna aplikacja mobilna Razera po komunikatorze VoIP dla urządzeń mobilnych – Razer Comms. Z aplikacji Razer korzysta już ponad 8 milionów zarejestrowanych użytkowników.

 

Specyfikacja Razer Junglecat:

  • Kontroler w pełni wspierany przez iOS 7
  • Precyzyjny D-pad
  • Czułe przyciski ABXY oraz bumpery
  • Bardzo wytrzymały, wysuwany panel
  • Niewielki rozmiar
  • Dedykowana aplikacja do pobrania na iOS
  • Zaprojektowane dla Apple iPhone 5/5s
  • Łatwy dostęp do wszystkich złącz i przycisków telefonu
  • Przybliżony rozmiar: 150mm (długość) x 65mm (szerokość) x 18mm (wysokość)
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)