0

Radia Roxy rozdaje iPhone

0

iphone 3gs Wyjazd na koncert Gorillaz w Londynie i telefony iPhone – to nagrody dla słuchaczy Radia Roxy, którzy zwyciężą w 2 nowych konkursach stacji.

Pierwszy z nich, organizowany przez Radio Roxy i EMI Music Polska, zachęca słuchaczy do spróbowania własnych sił w tworzeniu i śpiewaniu piosenek. Aby wziąć udział w zabawie, należy nagrać 3-4 wersową dodatkową zwrotkę do utworu “Stylo” zespołu Gorillaz i przesłać nagranie w formacie mp3 do piątku, 23 kwietnia włącznie na adres: gorillaz@roxy.fm.

Decyzję o przyznaniu nagrody podejmie jury złożone z reprezentantów Radia Roxy i EMI Music Polska. Na zwycięzcę konkursu, którego poznamy w poniedziałek, 26 kwietnia, czeka wyjątkowa nagroda – wylot dla dwóch osób 30 kwietnia do Londynu na ekskluzywny koncert Gorillaz.

EMI Music Polska jest wydawcą płyty Gorillaz “Plastic beach”.

Konkurs wspiera promocja na antenie stacji i jej stronie internetowej.

W drugim konkursie Radia Roxy – “Odbierz telefon” codziennie można wygrać iPhone’a. Zabawa będzie rozgrywana od poniedziałku, 26 kwietnia w paśmie “Gra wstępna” Agnieszki Sielańczyk, w godz. od 10.00 do 13.00. Do konkursu należy zgłosić się SMSem. Wybrani słuchacze, do których zadzwoni prowadząca, będą rywalizować o telefon iPhone w 3 rundach, odpowiadając na pytania dotyczące muzyki i szeroko pojętej kultury, niekiedy bardzo podchwytliwe.

Konkurs potrwa co najmniej miesiąc.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *