Home Newsy Przyszłe MacBooki bez gniazda słuchawek?
Przyszłe MacBooki bez gniazda słuchawek?
0

Przyszłe MacBooki bez gniazda słuchawek?

0

W tym roku Apple postanowiło zrezygnować z gniazda audio w nowych modelach iPhone’a oferując przy tym bezprzewodową wersję słuchawek AirPods. Być może w niedalekiej przyszłości podobny los spotka jabłkowe komputery przenośne.

Może na to wskazywać ankieta jaką w ostatnich dniach Apple rozesłało do niektórych użytkowników. Zawierała ona pytania odnośnie MacBooka Pro z wyświetlaczem Retina. Badanie ma na celu zweryfikowanie przyzwyczajeń osób korzystających z komputera. Jedno z pytań dotyczyło kwestii związanych z praktycznym użyciem gniazda słuchawek. Innym razem wywiad zahaczał o tematykę czasu pracy na baterii, czy portów znajdujących się w laptopie.

Warto dodać, iż od paru miesięcy w sieci pojawiają się donosy o mającym jeszcze w tym roku pojawić się nowym modelu MacBooka Pro. Urządzenie ma doczekać się świeżej konstrukcji charakteryzującą się smukłą obudową, brakiem tradycyjnej metody chłodzenia podzespołów oraz panelem OLED umiejscowionym tuż nad klawiaturą. Element ten ma pełnić rolę przycisków funkcyjnych i wyświetlać odpowiednie klawisze w zależności od uruchomionej aplikacji.

Źródło: MacRumors

 

Przyszłe MacBooki bez gniazda słuchawek?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)