Przydatne akcesoria do urządzeń Apple

Przydatne akcesoria do urządzeń Apple
0

Apple to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Charakterystycznemu ugryzione jabłuszko potrafi zachwycić niejednego fana elektronicznych gadżetów – o to wcale nie ze względu na to, jak wygląda logo firmy, ale za sprawą możliwości, które oferuje każdy z gadżetów. Jednak jeśli chcemy korzystać z nich na najwyższym poziomie, warto dodać do nich także dodatki, które jeszcze bardziej uprzyjemnią czas. Jakie? Sprawdźmy!

AirPods – zamiast klasycznych słuchawek

Każdy z nas miał kiedyś w uszach (albo na uszach) słuchawki. Podłączone na długim kablu do telefonu, pozwalały na prowadzenie rozmów czy słuchanie muzyki i podcastów. Czy były wygodne? Na pewno lepsze niż wielogodzinne trzymanie telefonu przy uchu czy nieco zmieniony dźwięk lecący z głośniczka.

Jednak w wielu sytuacjach nie były tym, czego moglibyśmy oczekiwać. Kabel po prostu zawadzał, o czym najlepiej wiedziały osoby aktywne ruchu. Podczas ćwiczeń kabel po prostu nie był wygodny, co oznaczało konieczność wyjęcia słuchawek z uszu… i na tym kończył się sport przy muzyce.

Słuchawki AirPods są właśnie tym, czego można oczekiwać od najnowszych rozwiązań, które wychodzą naprzeciw potrzebom każdego użytkownika. Słuchawki douszne bezprzewodowe działają zaraz po włożeniu do ucha, ponieważ włączają się samoczynnie przy kontakcie z uchem (odkryjesz to dzięki sygnałowi dźwiękowemu). Pomagają w wygodnym słuchaniu muzyki czy prowadzeniu rozmów bez konieczności trzymania telefonu, czy pilnowania kabla. Co więcej, mają poręczne opakowanie na czas odpoczynku, dzięki któremu są bezpieczne i od razu ładowane. Jeśli choć raz je wypróbujesz, na pewno nie będziesz chciał innych słuchawek!

Apple Pencil

Korzystanie z iPada Pro albo iPada Air jest wyjątkowo wygodne. Pozwala szybko opracowywać dokumenty, przeglądać zdjęcia czy nawet… zarządzać firmą w sposób mobilny! Coraz częściej urządzenie to jest wykorzystywane między innymi do podpisywania umów w sposób cyfrowy i do opracowywania innowacyjnych rozwiązań czy tworzenia.

Praca za pomocą palców nie jest jednak wygodna na dłuższą metę, a poza tym pozostawia na ekranie nieestetyczne ślady. Aby ułatwić sobie zadania oraz jak najlepiej zadbać o piękno ekranu Retina, warto zatem zainwestować w Apple Pencil.

Specjalny długopis marki Apple przeznaczony jest do używania na ekranach dotykowych iPadów. Jest delikatny, nie niszczy ekranu dotykowego i nie pozostawia na nim śladów. Jest przy tym bardzo precyzyjny i pozwala na to, czego nie możemy łatwo dokonać palcami, na przykład na zrobienie drobnego ruchu, ręczne pisanie czy rysowanie. Ułatwia dosłownie każdą pracę, dlatego warto wykorzystać go jako dodatkowe akcesorium.

AirTag i pamiętasz, gdzie co masz

Nie pamiętasz, gdzie położyłeś klucze czy kluczyki do auta? A może zgubiły ci się inne ważne akcesoria? Jeśli często ci się to zdarza, AirTag na pewno pomoże ci zapanować nad drobiazgami. Wystarczy go do nich przyczepić, aby zlokalizować zgubę za pomocą Lokalizatora w smartfonie. Dzięki temu na pewno do niej trafisz – trochę jak podczas zabawy w zimno-ciepło-gorąco. Sam pomyśl, czy nie przyspieszy to porannego szykowania się do pracy lub na uczelnię?

5/5 - (1 vote)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *