Home Newsy Przeżyj ważne chwile wspólnie z przyjaciółmi, teraz kamera HTC RE umożliwia także prowadzenie transmisji na żywo poprzez Youtube
Przeżyj ważne chwile wspólnie z przyjaciółmi, teraz kamera HTC RE umożliwia także prowadzenie transmisji na żywo poprzez Youtube
0

Przeżyj ważne chwile wspólnie z przyjaciółmi, teraz kamera HTC RE umożliwia także prowadzenie transmisji na żywo poprzez Youtube

0

Ikona

HTC, globalny lider w dziedzinie innowacyjności i wzornictwa urządzeń mobilnych, poinformował podczas targów CES, że jego nowa kamera RE? umożliwia streaming, czyli transmisję na żywo poprzez YouTube. Teraz użytkownicy mogą łatwo dzielić się każdą chwilą. Wystarczy podłączyć kamerę do własnego kanału na YouTube i przesłać link do transmisji na żywo do widzów na całym świecie.

Użytkownicy urządzeń z Androidem mogą skorzystać z nowej funkcji transmisji na żywo tuż po pobraniu bezpłatnej aktualizacji aplikacji RE w sklepie Google Play. Nowa funkcja daje użytkownikom możliwość nie tylko prostego nagrywania doskonałych filmów, ale również przeżywania szczególnych chwil i wydarzeń wspólnie z osobami, które nie mogły im towarzyszyć. Przyjaciele z całego świata i podróżujący członkowie rodziny nie będą już żałować, że ominęła ich ta wyjątkowa chwila. Nieco później w pierwszym kwartale 2015 r, bezpłatna aktualizacja zostanie udostępniona także użytkownikom systemu iOS.

htc_re_camera_0

Szerokokątny obiektyw i niewielkie rozmiary kamery RE gwarantują, że ani jej, ani jej użytkownikowi nie umknie żaden moment. Dodatkowo, nagrania zapisuje ona nie tylko na własnej karcie pamięci microSD, ale także tworzy kopie zapasową w smartfonie oraz chmurze. Dzięki temu kamera RE jest zawsze gotowa do uwiecznienia cennych chwil.

 

Funkcja streamingu na żywo to prosty w użyciu i przydatny dodatek, który pozwala wykorzystać pełen potencjał kamery, umożliwiając nadawanie transmisji z recitalu fortepianowego, podwodnej przygody albo psich zabaw. Z poziomu aplikacji RE należy zalogować się na swoim koncie na YouTube i uaktywnić streaming na żywo. Przesyłanie obrazu można rozpocząć tuż po weryfikacji danych. Materiał, który użytkownik chce udostępnić, jest transmitowany bezpośredni z RE do smartfona, który następnie przekazuje go do kanału na YouTube. Aby zaprosić inne osoby do udziału w wydarzeniu, wystarczy wysłać link do transmisji za pośrednictwem wiadomości SMS albo opublikować w serwisie społecznościowym. Jeśli odbiorcy zaproszenia nie będą mogli obejrzeć relacji na żywo, łącze pozostanie aktywne nawet po jej zakończeniu.

CG_Orange2014Sep25

Co więcej, widzowie nie muszą mieć własnego konta na YouTube, żeby móc oglądać transmisję na żywo. Mogże być ona nadawana w trybie publicznym, w którym wideo jest dostępne dla każdego, kto tylko dysponuje linkiem lub znajdzie ją na YouTube, albo w trybie prywatnym, w którym dostęp do relacji mogą uzyskać tylko wybrane osoby.


Dostępność

Zaktualizowana aplikacja RE dostępna jest od 9 stycznia w sklepie Google Play. W Apple App Store pojawi się nieco później w pierwszym kwartale 2015 r.

 

Kamerę RE można kupić za pośrednictwem sieci Play lub w sklepach z elektroniką użytkową na terenie Polski.

 

Zgodnie ze specyfikacją, kamery RE można używać pod wodą do głębokości jednego metra nie dłużej niż 30 minut. Więcej informacji o dostępności, cechach, funkcjach i akcesoriach znajduje się pod adresem www.recamera.com/pl

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)