1

Przetestuj Panda Cloud Office Protection i wygraj iPada

1

Firma Panda Security organizuje konkurs na najciekawszą recenzję produktu Panda Cloud Office Protection. To przyjazne oprogramowanie zapewnia całkowitą ochronę środowiska IT firmy, a do tego nie obciąża sieci lokalnej dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Cloud Computing. Dla zwycięscy organizatorzy przygotowali atrakcyjną nagrodę – iPada firmy Apple.

Konkurs organizowany przez firmę Panda Security, lidera zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, potrwa do 15 sierpnia 2010 r. Do autora zwycięskiej pracy trafi iPad firmy Apple, twórca drugiej nagrody otrzyma dla swojej firmy roczną licencję na rozwiązanie Panda Cloud Office Protection (https://www.pspolska.pl/produkty/cloud_office_protection/) z możliwością zabezpieczenia do 100 stanowisk. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy ze strony https://www.pspolska.pl/cloud/ pobrać wersję testową programu i ocenić jego działanie.

Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w konkursie otrzymają nagrodę gwarantowaną – program Panda Internet Security 2010. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie https://www.pspolska.pl/cloud/.

Program Panda Cloud Office Protection przeznaczony jest dla małych oraz średnich firm i zapewnia ochronę komputerów, notebooków, serwerów oraz poczty email. Oprogramowanie wykorzystuje innowacyjną technologię Kolektywnej Inteligencji (Cloud Computing) przez co jest łatwe w instalacji i administracji oraz nie powoduje zbędnego obciążenia sieci lokalnej. Administrator zarządza procesem wdrożenia, ustawieniami modułów ochronnych oraz grupami użytkowników za pomocą Konsoli Centralnego Zarządzania zlokalizowanej na serwerach Panda Security (usługa Software as a Service). Małe i średnie firmy mogą więc korzystać z outsourcingu samodzielnie (wykorzystując infrastrukturę udostępnianą za pośrednictwem internetu przez Panda Security) lub przekazać wszystkie zadania związane z administracją zewnętrznej firmie informatycznej.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *