Home Newsy Przenośny klejnot grający Denon o zadziwiającej mocy
Przenośny klejnot grający Denon o zadziwiającej mocy
0

Przenośny klejnot grający Denon o zadziwiającej mocy

0

Ikona

Nowy Envaya Mini Denon, o nowoczesnej stylistyce, bazuje na sukcesie swojego tak docenionego większego brata. Oferuje taką samą, uznaną jakość dźwięku Denon ale teraz mieszczącą się w jeszcze bardziej kompaktowej, przyjaznej, kolorowej i wodoodpornej obudowie.

 

Idealny towarzysz podróży jest wyposażony w solidny akumulator o 10-godzinnym czasie pracy i zestaw głośnomówiący z systemem redukcji szumu, dzięki czemu nie trzeba wybierać między słuchaniem muzyki a prowadzeniem rozmowy. Elegancki język stylistyki oryginalnego Envaya znalazł swoje doskonałe odbicie w nowej formie, która może być ustawiona pionowo lub poziomo i jest dostępna zarówno w eleganckim czarnym wykończeniu z maskownicą z miękkiej, niebieskiej tkaniny, jak też białym – z maskownicą jaskrawo pomarańczową.

Wytrzymały i przenośny Envaya Mini czerpie z godnej zaufania jakości wykonania Denon – to wytrzymałe, najlepszej jakości materiały stosowane w każdym egzemplarzu gwarantują, że urządzenie przetrwa próbę czasu. Ponadto Envaya Mini jest odporny na działanie wody i wyposażony w stylowe podróżne etui, więc ta niepozornej wielkości potęga poradzi sobie ze wszystkim.

1

Jakość dźwięku jest priorytetem każdego produktu Denon. Inwestując w nasze produkty klienci oczekują po 100-letnim dorobku marki Denon w dziedzinie hi-fi określonej jakości dźwięku i Envaya Mini spełnia to oczekiwanie. Zastosowanie chronionej patentem technologii MaxxAudio? oraz podwójnych, ponadwymiarowych przetworników pozwala temu miniaturowemu indywidualiście dostarczyć efekt daleko przekraczający oczekiwania, na które mogłyby wskazywać jego rozmiary. Cyfrowe technologie przetwarzania dźwięku tworzą niesamowitą scenę dźwiękową – cyfrowe przetwarzanie wysokich tonów i rozszerzony dźwięk 3D generują otaczający, szeroki i kontrolowany dźwięk.

Idąc w ślady swojego starszego brata, Envaya Mini jest bardzo dobrze przystosowany do wszelkich połączeń. Zastosowanie technologii aptX Bluetooth pozwala na strumieniowanie w jakości CD z dowolnego kompatybilnego mobilnego urządzenia. Parowanie NFC oznacza, że połączenie może być tak proste, jak przysłowiowy młotek – każde urządzenie audio obsługujące Bluetooth NFC może zostać automatycznie połączone poprzez zetknięcie z Envaya Mini – bez naciśnięcia przycisku, bez czekania na wykrycie urządzenia – natychmiastowe strumieniowanie wysokiej jakości.

Poza odtwarzaniem muzyki jest to idealny przenośny system dla osób, które chcą grać w gry lub oglądać filmy na swoich mobilnych urządzeniach. Niezwykle małe opóźnienie – zaledwie 32 milisekundy – oznacza, że nie będziesz miał problemów związanych z synchronizacją ruchu warg, tak jak przy standardowym streamingu Bluetooth.

Envaya mini DSB-100 będzie dostępny już w grudniu.

W skrócie:

Denon Envaya mini DSB-100 – Najważniejsze cechy

 • Podwójne 40 mm pełnozakresowe przetworniki plus 40×83 mm głośnik pasywny

  – znakomity dźwięk i mocne basy

 • ? Bluetooth aptX Low Latency zapewnia całkowite opóźnienie o wartości

  zaledwie 32 milisekund (ms) – znacznie mniej niż opóźnienia ponad 150 ms (+/- 50ms) przy starndardowym Bluetooth, zapewnia jakość CD, jednocześnie minimalizując opóźnienia i problemy z synchronizacją ruchu warg

 • Parowanie NFC: niewiarygodnie szybkie i proste (bez użycia przycisków)
 • Wbudowany mikrofon z systemem redukcji szumów (funkcjonalność zestawu

  głośnomówiącego)

 • Etui
 • Możliwość ustawienia pionowo lub poziomo
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)