Prowadzenie własnego biznesu w kontekście wykorzystania programów do faktur
0

Prowadzenie własnego biznesu w kontekście wykorzystania programów do faktur

0

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, szczególnie opartej o realizowanie usług serwisowych jak w przypadku naszej działalności czy internetowego sklepu, to zawsze konieczność zadbania nie tylko o wysoką jakość oferty i zadowolenie klienta, ale także zadbanie o dokumenty i obowiązki podatkowe. Mega-Tech.com.pl to firma tworząca oprogramowanie pozwalające łatwo i wygodnie zarządzać fakturami, ale także w wersji rozszerzonej kontrolować stany magazynowe czy dokumenty kasowe.

 

Oprogramowanie Mega-Tech.com.pl dostępne jest w trzech pakietach, różniących się od siebie funkcjonalnością. Programy zostały skrojone tak, aby zainteresowany przedsiębiorca kupił program dokładnie taki, jakiego potrzebuje – nic ponadto.

 

Pakiet Faktura Small Business to podstawowa oferta Mega-Tech Jest to program do redagowania faktur stworzony z myślą o niewielkich i średnich firmach, prowadzących działalność handlową i usługową. Program pozwala prowadzić książkę klientów i towarów. Dzięki tym zapisom, tworzenie faktury jest jest niezwykle szybkie i odbywa się bardzo sprawnie. Nie trzeba za każdym razem ręcznie wprowadzić sprzedawanego towaru. Wystarczy wybrać go z listy. Podobnie jest z klientem kupującym towar.

 

Kolejną propozycją jest oprogramowanie nazwane Faktura Small Business HANDEL. Ten program do wystawiania dokumentów fiskalnych w porównaniu do podstawowej wersji, o której pisałem powyżej, został wzbogacony o moduł magazynu. Opcja ta jest doskonałym wsparciem dla małej i średniej firmy handlowej, usługowej oraz produkcyjnej, w której zasoby magazynowe pełnią kluczową rolę w prowadzonej działalności. Dzięki programowi pilnowanie WZ, PZ, RW, PW i MM jest niezwykle proste, a przejrzysty interfejs pozwala mieć wszystko pod stałą kontrolą.

 

Trzeci program to Faktura RR Small Business. Nie jest to jeszcze bardziej funkcjonalna opcja oprogramowania Faktura Small Bussines, lecz program dedykowany wąskiej choć licznej grupie przedsiębiorców. Faktura RR Small Bussines to program do wystawiania faktur przeznaczony dla firm kupujących od rolników ryczałtowych. Jego zaleta jest automatyczne wyliczanie wysokości wpłaty na fundusz promocji produktów rolno-spożywczych.

 

W zależności od wybranego programu do faktur, kupujemy do niego dostęp czasowy na okres 12 miesięcy. Program przypisany jest do numeru NIP. Dwie pierwsze opisane aplikacji firmy Mega-Tech.com.pl dostępne są w cenie 200 i 300 złotych. Inaczej rozliczana jest aplikacja Faktura RR. Tu otrzymujemy dożywotni dostęp do aplikacji.

 

Prowadzenie własnego biznesu w kontekście wykorzystania programów do faktur

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *