Home Newsy Program Photos gotowy do pierwszych testów
Program Photos gotowy do pierwszych testów
0

Program Photos gotowy do pierwszych testów

0

Ikona3

Wielkimi krokami nadchodzi kres obecnych aplikacji spod znaku nagryzionego jabłka dedykowanych miłośnikom fotografii. Program iPhoto oraz Aperture zostanie już wkrótce zastąpiony nowym tworem, który łączyć ma cechy wymienionych, umożliwiając jednocześnie instalację rozmaitych rozszerzeń.

Photos dostępny będzie zarówno na platformę mobilną jak i stacjonarną i jak przystało na soft tego typu umożliwi katalogowanie, zarządzanie oraz zaawansowaną edycję zdjęć. Prace nad rozwojem aplikacji trwają w najlepsze o czym też świadczą ostatnie poczynania Apple.

W liście wystosowanym do pracowników salonów sprzedaży gigant z Cupertino podkreśla, iż poszukuje testerów swojego produktu. Mają to być osoby entuzjastycznie podchodzące do tematyki fotografii, jej znawcy, personalia, których wiedza w powyższym zakresie pozwoli przyspieszyć prace nad rozwojem aplikacji. Po raz pierwszy w historii także zainteresowana współpracą kadra nie będzie pracować zdalnie, bowiem wymogiem Apple jest przeprowadzka do Kalifornii.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)