Home Newsy Problemów z iPhone’m 7 ciąg dalszy
Problemów z iPhone’m 7 ciąg dalszy
0

Problemów z iPhone’m 7 ciąg dalszy

0

W tym roku do oferty Apple trafiły nie tylko nowe modele iPhone’a ale wraz z nimi również świeże warianty kolorystyczne obudów. Jednym z nich jest odcień lśniącej czerni, który niestety zbiera coraz więcej niepochlebnych recenzji w sieci.

iPhone 7 i 7 Plus w kolorze onyksu wygląda zachęcająco stąd nie dziwi ogromne zainteresowanie jakim cieszy się ten wariant urządzenia wśród klientów myślących o zakupie. Okazuje się jednak, że posiadacze tego cacka coraz częściej zgłaszają reklamacje. W sporej mierze dotyczą one rys, które połyskująca obudowa zbiera w tempie ekspresowym. Apple na stronie internetowej zaleca stosowanie dedykowanych etui, które mają zapobiec niszczeniu lśniącej powierzchni.

Okazuje się jednak, że podatność na zarysowania to nie jedyny problem jaki dotyczy onyksowej obudowy. Cześć użytkowników bowiem starając się zabezpieczyć pachnącego świeżością iPhone’a 7 użyła folii zabezpieczającej, oklejając nią tylną cześć konstrukcji tego urządzenia. Niestety próba jej zdjęcia skutkuje usunięciem informacji znajdujących się w spodniej części, które przyklejają się do przyczepnej warstwy folii. W tylnej części obudowy producent zazwyczaj pozostawia dane związane z nazwą produktu, czy miejscem jego produkcji.

Śliska powierzchnia onyksowej czerni nie służy zatem i takiemu zabiegowi.

Źródło: MacRumors

 

Problemów z iPhone’m 7 ciąg dalszy

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *