Home Newsy Prezentacja iWatcha już 9 września?
Prezentacja iWatcha już 9 września?
0

Prezentacja iWatcha już 9 września?

0

Ikona

Przy okazji plotek związanych z opóźnieniami dotyczącymi rynkowej premiery iWatcha i pojawieniem się go na sklepowych półkach dopiero w 2015 roku sugerowano, iż Apple może pokusić się o zaprezentowanie go światu nieco wcześniej, czyli prawdopodobnie jeszcze przed tegorocznymi świętami.

W przeszłości podobne zachowania firma z Cupertino przejawiała w stosunku do komputera Mac Pro, czy iPada kiedy to produkt wędrował do konsumenta w kilka miesięcy po oficjalnej prezentacji. Jak donosi John Paczkowski z serwisu Re/Code scenariusz ten ma się także sprawdzić w przypadku iWatcha. Inteligentny zegarek jego zdaniem pojawi się obok nowych modeli iPhone’a podczas konferencji datowanej, choć wciąż nieoficjalnie na 9 września.

Jabłkowy smartwatch będzie, a przynajmniej na to wskazuje treść wielu plotek, zaawansowanym technologicznie urządzeniem nie tyko współpracującym ze smartfonem, jak ma to w zwyczaju robić każdy produkt konkurencji ale także monitorującym oraz analizującym wiele czynników związanych z aktywnością życiową użytkownika.

Źródło: AppAdvice

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)