Home Newsy Premiera nowych modeli iPhone?a
Premiera nowych modeli iPhone?a
0

Premiera nowych modeli iPhone?a

0


Jak co roku na kilka chwil przed spodziewanym debiutem nowych odsłon jabłkowego smartfona pojawia się wiele spekulacji na temat możliwej daty prezentacji tychże urządzeń. Podczas eventu we wrześniu Apple powinno przedstawić dwa, świeże modele iPhone’a 6S oraz 6S Plus, choć to zdaje się nie jedyne nowości jakie ujrzymy podczas niniejszej imprezy
.

Zdaniem Johna Paczkowskiego z serwisu BuzzFeed wrześniowy keynote giganta z Cupertino przyniesie ze sobą także całkiem odświeżoną przystawkę telewizyjną, na temat której nie tak dawno rozpisywało się wiele branżowych portali. Urządzenie ma zyskać nie tylko nowy wygląd, pilota zdalenego sterowania z gładzikiem ale i system, który pozwoli na instalację aplikacji zewnętrzych deweloperów. Nowe Apple TV otrzyma więc wsparcie dla natywnego sklepu z oprogramowaniem.

Z rzekomo pewnych źródeł pochodzi także kolejna informacja. Zdaniem wspomnianego wyżej redaktora impreza odbędzie się już 9 września, zaś nowe modele iPhone’a powinny znaleźć się w oficjalnej sprzedaży w pierwszych krajach z listy już 25 września.

Nowy iPhone ma niewiele różnić się konstrukcyjnie od poprzednika. Jedną z nowości jednak ma być zastosowanie technologii Force Touch w kranie urządzenia rozpoznającej siłę nacisku ludzkiego palca.

Źródło: BuzzFeed

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *