0

Premiera iPada wraz z grą od firmy Tequila Mobile

0

Warships_screen1_ipad W ramach premiery iPad, najnowszego produktu Apple odbyła się premiera pierwszej polskiej gry dedykowanej na to urządzenie. ?Warships – Sea on Fire!? produkcja wrocławskiej spółki Tequila Mobile została oficjalnie potwierdzona, przez zespół dopuszczający Apple Inc., jako jedna ze specjalnie dostosowanych do iPad gier.

Tytuł będzie towarzyszyć premierze urządzenia w pierwszym dniu sprzedaży w USA. Od od chwili startu sprzedaży urządzenia polska gra jest dostępna w App Store.

?Warships – Sea on Fire? to rozwinięta adaptacja popularnej gry w statki. Wersja HD gry powstała specjalnie z myślą o dużym ekranie
(urządzenie posiada 9,7? ekran o rozdzielczości 1024×768 pixeli) i multimedialnych możliwościach urządzenia iPad. Gra charakteryzuje się między innymi różnorodną, pełnoekranową grafiką, dedykowanym dla iPad interfejsem użytkownika oraz trzema różnymi motywami graficznymi wraz ze specjalnie przygotowaną do nich muzyką i efektami dźwiękowymi. Wydawcą gry na App Store została amerykańska firma Oberon Media, jeden z największych na świecie wydawców gier na urządzenia mobilne oraz gier online, znana graczom pod marką I-play. ?Warships – Sea on Fire? będzie dostępna w nowej kategorii gier na App Store dedykowanej iPad?owi, a jej cena w momencie premiery wyniesie $2.99.

?Warships – Sea on Fire? była już wcześniej międzynarodowym hitem dostępnym w wersji na telefony komórkowe (ponad milion sprzedanych kopii), z powodzeniem dystrybuowanym przez producentów telefonów oraz ponad 100 operatorów telefonii komórkowej na świecie. iPad dołącza zatem do szerokiego grona platform technologicznych wspieranych przez Tequila Mobile. Oprócz iPad i innych sztandarowych produktów Apple takich jak iPhone i iPod Touch, gry Tequila Mobile
SA w pełni wspierają ponad 2.000 różnych modeli telefonów działających w takich technologiach jak JAVA, Android, BlackBerry, BREW czy Windows Mobile.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *