Home Newsy Premiera Harman Kardon Omni w Warszawie
Premiera Harman Kardon Omni w Warszawie
0

Premiera Harman Kardon Omni w Warszawie

0

Ikona Ikona

Choć czas przed świętami jest z reguły intensywny i pracowity, to jest to też często czas premier i nowości. Tak też było w ostatnią środę, 17 grudnia, w warszawskim salonie Luxury Art Cinema przy ul. Brackiej. Odbyła się tam premiera systemu multiroom HD – Harman Kardon Omni.

Chwilę po godzinie 13 zebranych w salonie Luxury Art Cinema dziennikarzy i miłośników sprzętu audio powitali przedstawiciele polskiego dystrybutora marki Harman Kardon. Prezentację systemu prowadził Bartłomiej Kaziród, product manager marki, który opowiadał o rozwiązaniach technologicznych zastosowanych w produktach Omni oraz o możliwościach wykorzystania systemu stale rozwijanego przez inżynierów Harman Kardon.

HARMAN-KARDON OMNI - Warszawa 17.12.2014-19

Po części merytorycznej nastąpiła część pokazowa, w czasie której zaprezentowano jak brzmi Omni. Były też pytania od zainteresowanych. Każdy mógł indywidualnie porozmawiać i poznać wszystkie szczegóły związane z systemem. Doskonale brzmiąca muzyka towarzyszyła uczestnikom premiery przez cały czas.

HARMAN-KARDON OMNI - Warszawa 17.12.2014-35

Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do wielu innych bezprzewodowych systemów przesyłu danych, Harman Kardon Omni dostarcza dźwięk w jakości studyjnej na poziomie 24-bit/96kHz oraz posiada właściwości akustyczne, których nie znajdziemy w żadnym systemie innych marek obecnych na rynku. W związku z tym można cieszyć się nie tylko wygodą połączenia bezprzewodowego, ale także wyjątkowymi wrażeniami dźwięku w wyższej rozdzielczości niż na płytach CD. System podłącza się do domowej sieci wi-fi.

HARMAN-KARDON OMNI - Warszawa 17.12.2014-53

By zdefiniować swój bezprzewodowy multiroom, do dyspozycji mamy Omni 10, Omni 20 oraz Adapt. System jest jednak rozwojowy i będzie stale rozbudowywany. Jego ceny to: Harman Kardon Omni 10 – 849 zł, Harman Kardon Omni 20 – 1299 zł oraz Harman Kardon Adapt – 549 zł.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)