Home Newsy Prawdopodobna data WWDC 2015
Prawdopodobna data WWDC 2015
0

Prawdopodobna data WWDC 2015

0

Ikona

Jeszcze na dobre nie zdążyliśmy ochłonąć po czerwcowej prezentacji nowych systemów od Apple, te wciąż znajdują się w fazie testów beta, a do sieci wycieka prawdopodobny termin kolejnej imprezy dedykowanej deweloperom.

W kalendarium nadchodzących wydarzeń mających odbyć się w budynku Moscone Center West widnieje tajemnicza rezerwacja obejmująca dni 8-12 czerwca 2015 roku. Wszystko wskazuje na to, iż pozycja ta dotyczy właśnie firmy Apple, która cyklicznie w tymże okresie organizuje event poświęcony najnowszemu oprogramowaniu.

1

Nie jest tajemnicą, że na przyszłorocznym keynote poznamy kolejne odsłony jabłkowych systemów: iOS 9 oraz OS X 10.11. Biorąc jednak pod uwagę plotki o mających pojawić się w tym, a także przyszłym roku nowościach sprzętowych można od WWDC 2015 oczekiwać programowych elementów zaskoczenia.

Podana data jest oczywiście tylko spekulacją. Oficjalnego komunikatu można zaś spodziewać się nie wcześniej jak na początku przyszłego roku kiedy to do sprzedaży powinny trafić bilety wstępu na go wydarzenie.

Źródło: Cult of Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)